Úvod Novinky ŽiWell menu pomôže aj pri jarnom detoxe

ŽiWell menu pomôže aj pri jarnom detoxe

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zdravé a chutné jedlo si môžete dopriať v komunitnom centre ŽiWell. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín One-touch download. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko. Nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu steelheart 다운로드. Tento týždeň 23. – 27. apríla si môžete dopriať ŽiWell menu, ktorého jedlá pomôžu pri jarnom detoxe. Napríklad psyllium, prášok z obalov skorocelu indického, obsahuje obzvlášť veľa vlákniny, ktorá na seba pri prechode črevom viaže časť toxických látok a odstraňuje usadeniny Download the cacao friends font. Zvýšený príjem psyllia znižuje krvný tlak, výskyt zápalových ochorení a taktiež chráni zdravie srdca.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť download dism.exe. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel subtitles for IM Hero. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 워너원 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 유니티 패키지 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Free one piece cartoons.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Don't starve to iPhone. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Master of Farm. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
REKLAMA