Úvod Novinky ŽiWell menu – ochutnajte aj pečenú cviklu s cesnakom podľa Jamieho...

ŽiWell menu – ochutnajte aj pečenú cviklu s cesnakom podľa Jamieho Olivera

REKLAMA
HA PN

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín 가버나움 자막 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 10.9. do 16.9. si môžete dopriať napríklad chutnú pečenú cviklu Download 3 games from Fifa Online. Do menu ju v ŽiWell zaraďujú  často, pretože si všimli, že vám naozaj chutí. Niet sa čo čudovať. Táto koreňová zelenina z čeľade láskavcovitých má pôvod v Stredomorí a je obľúbená naprieč celým svetom Download the Chinese Bible. Chutí výborne surová, varená aj pečená. Má blahodárne účinky na cievny systém, kde zabraňuje artérioskleróze a zlepšuje pružnosť ciev Gurumin. Podporuje činnosť pečene, tvorbu žlče, činnosť žalúdka, rast buniek, aktivuje tvorbu červených krviniek, má močopudné účinky a pomáha detoxikácii organizmu 왕후 심청 다운로드.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť old game. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 혼인신고 양식 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 php compression. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 large iPhone attachments.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

PR

REKLAMA