Úvod PR Články ŽiWell menu na týždeň – vo štvrtok pikantný bôb

ŽiWell menu na týždeň – vo štvrtok pikantný bôb

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Oracle 11g. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň 18. – 22. júna sa ŽiWell menu ponesie vo štvrtok aj v znamení strukovín 다음 영어 사전 다운로드. Bôb sa stal zabudnutou strukovinou, ale zažíva svoje znovuobjavenie. Rovnako ako sója, obsahuje veľa bielkovín – približne 25%. Po takomto obede budete isto plní síl a energie Download 15 times of gentleman's dignity?

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 7zip. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Drama Friends. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Silent Hills download. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 12 솔져스 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 더크로스 don't cry 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky ptgui. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Warframe download. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
REKLAMA