Úvod Novinky ŽiWell menu je i tento týždeň plné chutných vegetariánskych špecialít

ŽiWell menu je i tento týždeň plné chutných vegetariánskych špecialít

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 제브라 폰트 다운로드. Včera ste si na zdravých jedlách síce pochutiť nemohli, ale do konca týždňa je v menu naozaj pestrá ponuka. Nájdete v nej napríklad Cukinovo-hlivové ragú, Segedínsky guláš zo sójového mäsa, Fazuľkovo-karotkový prívarok s ryžovým mliekom, Krémovú cibuľovú polievku s rozmarínom i Krehký bezlepkový koláč s čokoládovo-orieškovým krémom a ešte mnoho ďalších špecialít tbs 다운로드.

Donáška nášho menu priamo k vám:

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť HighWorks Messenger pc. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 오인용 목창 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 정부 로고 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 윈도우7 기본게임 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Korean fonts.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 매크로 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 감자별 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA