Úvod Novinky ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté, ochutnáte aj vzácny šafran

ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté, ochutnáte aj vzácny šafran

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny Sharebox download. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Financial Supervisory Service ci. Počas týždňa v menu nájdete napríklad Kukuričné cestoviny s olivovým kaviárom, Šošovicovú polievku s mrkvou a naklíčenou lucernou, Zeleninový pečený rezeň, ľanový nekvasený chlieb – Naan, Pečený falafel a Čerešňovo-makovú štrúdľu 귀를 기울이면 다운로드. V piatok budete mať možnosť ochutnať niečo veľmi vzácne a špeciálne – koreninu šafran. Toto korenie tvoria ručne zbierané a vysušené blizny šafranu pravého Download Captain Marvel smi. Keď toto „červené zlato“ používate umne, pomôže s trávením a zlepší náladu, netreba to však s ním preháňať, vyššie dávky môžu byť nebezpečné 맥용 프리미어 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 위닝2013 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 고인체 폰트 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Phonebus movie. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 gta v apk 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 ubuntu 14.04 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA