Úvod Novinky ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny Unity ftp download. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 쿼티 키보드 다운로드. ŽiWell vo svojom menu tento týždeň ponúkne napríklad Quiche so zeleninou, Paradajkovo-cviklovú polievku, Cukinové lečo s tofu, Karfiol na pare s quinoou, Nepečený tekvicový koláč s orechmi s ďatlami, Ryžovú kašu s figami a hrozienkami a ešte mnoho ďalších chutných a zdravých jedál 뷰티풀 마인드 영화 다운로드.   

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 킹아서 제왕의검 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel java 1 7 jdk 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Xenonia 3. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 무한도전 473회 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 젠 메이트 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky website. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 1987 free download. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA