Úvod Novinky ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

ŽiWell menu je aj tentokrát bohaté na zdravé i chutné jedlá

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny Terraria for free. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 피파2002 월드컵 다운로드. Tento týždeň si pochutíte napríklad na Zeleninovom vývare s tebi droždím, Batátovej polievke s rajčinami a cícerom, Fazuľovom burgeri s čedarom a americkým dresingom, Pečených karfiolovo-ryžových koftách, Kukuričných cestovinách s olivovým kaviárom a ako dezert si môžete dať Bezlepkové čokoládové muffiny i Domáce lekvárové buchty Download the caption of The Corellaine Secret.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 구글 크롬 동영상 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel web game source. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 국민은행 공인인증서 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 명화 무료 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 ms project 2016 한글 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky frp-bypass.apk 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma WindowsXp Minesweeper. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

PR

REKLAMA