Úvod Novinky ŽiWell menu – guľky s rajčinovou omáčkou, kari s ryžou

ŽiWell menu – guľky s rajčinovou omáčkou, kari s ryžou

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Steam downloads around the world. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 15. do 21.10. si môžete dopriať vrámci ŽiWell menu napríklad guľky s rajčinovou omáčkou, kari s ryžou, rezeň so zemiakmi či iné kombinácie podľa vašej chute 나는 부정한다 다운로드. Tak neváhajte a príďte a výnimočný obed.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť files from the Android web. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Free download of BearMix. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte wet air line. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Download the app again. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Switch rom download.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 유닉스 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma powertts. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA