Úvod Novinky ŽiWell menu – gnocchi s medvedím cesnakom i pečená cvikla

ŽiWell menu – gnocchi s medvedím cesnakom i pečená cvikla

REKLAMA
GM Dental Zubar

Ak máte chuť na zdravé a chutné jedlo určite navštívte komunitné centrum ŽiWell. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín dropbox videos. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko. Nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 연극 대본 다운로드. Tento týždeň 9. – 13. apríla si môžete vychutnať ŽiWell menu, v ktorom nájdete tiež gnocchi s medvedím cesnakom, pečenú cviklu či jarné závitky Ring of Elysium.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť segoe ui font. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel ai suite 3. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte SketchUp7. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Premiere Pro cs6. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 마인크래프트 pc 맵 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Kyobo Mungo Ebook. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma html 한글 파일 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
REKLAMA