Úvod Novinky ŽiWell menu – doprajte si dávku vitamínov

ŽiWell menu – doprajte si dávku vitamínov

REKLAMA
V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo genius education textbooks. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Yonsei University program. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň (26.11. – 2.12.)   je pre vás pripravená dávka vitamínov, vďaka ktorým sa vám vyhne každá choroba 빨간약 다운로드. Ak sa  vyhýbate lepku, je toto miesto pre vás tiež to pravé.
Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 언터처블 영화 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.

– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Two Heart2. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 청년경찰 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 turbo vpn. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123.

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 쥐가 백마리 다운로드.

– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 취영롱 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA