Úvod Novinky Nestihli ste kúpiť darček? V Centre Slávia vyberiete online a tovar...

Nestihli ste kúpiť darček? V Centre Slávia vyberiete online a tovar si vyzdvihnite na výdajnom mieste

REKLAMA
Esesko

Na tohtoročné vianočné sviatky si budeme asi dlho pamätať. Aby sme na ne nespomínali v zlom, je dôležité správať sa zodpovedne. Ak potrebujete ešte darček napríklad pre muža, nakúpte v piešťanskom  Centre Slavia pohodlne z domova cez eshop, alebo si tovar objednajte emailom, či telefonicky mobaxterm. Vyzdvihnúť si ho budete môcť na výdajnom mieste na Rázusovej ulici od pondelka 21. do stredy 23. decembra od 10:00 do 14:00 h v súlade s opatreniami zamedzujúcimi šíreniu ochorenia COVID-19 fla.

Hľadáte darček pre chlapa? Je jeho koníčkom rybárstvo, turistika, či iné outdoorové aktivity? Na webe Centra Slavia niečo pre neho určite nájdete 아이폰 텀블러 동영상 다운로드. Nech sa páči zopár nápadov:

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Vzduchovka:

Streľba zo vzduchovky je obľúbená zábava mnohých chlapov Download camtasia. Je to nenáročný šport a často dokáže spájať otcov a deti. Ak sa chcete prísť pozrieť na veľký výber vzduchoviek zastavte sa u nás vyškolený personál Vám pomôže vybrať ideálnu vzduchovku presne pre Vás 436.02.

Vreckový nôž:

Všetci chlapi milujú vreckové nože. Ak máte doma technického partnera určite ocení švajčiarsky nôž v štýle MacGyver, ak sa rád túla v prírode nájdete u nás aj pekné dýky.

Termo oblečenie:

Ak potrebuje kúpiť praktický darček vyskúšajte termo oblečenie. Najkvalitnejšie funkčné termoprádlo, ktoré sme za roky fungovania nášho obchodu objavili sa volá Moira a vyrába sa v Českej Republike, prídite si po teplé ponožky, pre niekoho symbol vianočného darčeku.

Darček pre rybára:

Ak potrebujete poradiť nebojte sa nás spýtať na čísle 033/772 91 55. Väčšinu našich zákazníkov poznáme po mene a vieme čo im spraví radosť. Ak sa netrafíme určite sa budeme vedieť dohodnúť aj po sviatkoch. Sme rodinná firma a záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní ak by sme Vám neporadili dobrem, už by ste k nám neprišli.

Vyskúšajte rozdiel medzi rodinnou firmou a anonymným marketom. Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na Rázusovej 7, Piešťany, asi 3 minúty od Auparku. Nebojte sa v týchto ťažkých Covid-19 časoch podporiť malé lokálne predajne. Budeme radi.

www.slaviaryby.sk
www.slaviacentrum.sk
www.obranne-prostriedky.sk

PR

REKLAMA