Úvod Novinky Zdravotníkom v piešťanskej nemocnici darovali nosový sprej Taffix, novú revolučnú ochranu pred...

Zdravotníkom v piešťanskej nemocnici darovali nosový sprej Taffix, novú revolučnú ochranu pred Covid-19

REKLAMA

V piatok 18. decembra dostala piešťanská Nemocnica A. Wintera dar v podobe 100 kusov nosového práškového spreja, ktorý zabraňuje vstupu vírusov do nosovej dutiny vrátane SARS -CoV-2 spôsobujúci ochorenie COVID-19 martial arts drama. Zamestnancom nemocnice predvianočnú nádielku odovzdali zástupcovia piešťanskej firmy CANDE s.r.o., ktorá práve v tomto náročnom období koronvírusu prichádza s jedinečnou novinkou na slovenský a český trh 윈도우 10 자바 다운로드.

Taffix je novou revolučnou ochranou proti vírusovým ochoreniam vrátane COVID–19 화웨이 다운로드. Práškový nosový sprej je registrovaný ako zdravotnícka pomôcka. Po aplikácii Taffixu sa vytvorí na nosovej sliznici ochranný film a to do 50 sekúnd od vstreknutia Windows 7 in English. Pri aplikácii sa znižuje pH v nosovej dutine, ktoré účinne likviduje vírusy!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Znamená to, že Taffix vytvára dvojitú ochranu, teda jednu vo forme mechanickej gélovej bariéry a druhú vo forme chemickej ochrany, ktorá je dosiahnutá znížením pH 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. Doba účinku je 5 hodín.

Taffix zabraňuje prieniku až 97% vírusov do ľudského organizmu (čo potvrdili vedecké štúdie) vrátane SARS-CoV-2 spôsobujúceho ochorenie COVID-19.

„Ideálne je ho použiť pred vstupom do rizikových interiérových prostredí, kde je možný výskyt vírusov vo vzduchu. Napríklad v supermarketoch, obchodoch, lekárňach, v škole, na pracoviskách, v športových kluboch, ale aj v dopravných prostriedkoch. Vhodná je tiež aplikácia pri stretnutiach s kýmkoľvek, kto nie je členom vašej domácnosti,“ vysvetlila Ing. Denisa Mitošinková zo spoločnosti CANDE s.r.o. a dodala: „Veríme, že Taffix pomôže tiež zdravotníkom ochrániť sa v tejto neľahkej dobe!“

Taffix nie je na lekársky predpis a môžete si ho zakúpiť v lekárňach, alebo prostredníctvom eshopu.

Všetky dôležité informácie nájdete na webovej adrese www.taffix.sk alebo www.cande.sk.

Farmaceutická spoločnosť CANDE s.r.o. patrí medzi popredné farmaceutické firmy s portfóliom najnovších generických liekov na predpis, hradených zo zdravotného poistenia.

PR

REKLAMA