Úvod Novinky Zažite Veľkú piešťanskú stanovačku

Zažite Veľkú piešťanskú stanovačku

REKLAMA

Pamätáte si ako ste za detských čias chodili s rodičmi, ale už ako odrastenejšia mládež sami do stanu? Chodíte aj dnes so svojimi deťmi Men's Worship Camp 2018? Ak nie, máte možnosť to teraz dobehnúť. Na začiatku prázdnin sa totiž chystá Veľká piešťanská stanovačka v Campingu Pullmann 엔비디아 지포스 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Zážitky sú viac ako darčeky, ktoré časom zovšednejú, alebo sa zničia egov 파일 다운로드. Doprajte svojim deťom niečo, čo možno ešte nezažili. Strávte s nimi noc v stane. Budú mať na čo spomínať a vy s nimi.

Veľká Piešťanská stanovačka sa uskutoční prvý prázdninový víkend (1.-2 Lineage Pack. júla) v Campingu Pullmann v tesnej blízkosti Váhu pod Červenou vežou. Pripravená je večerná opekačka, kotlíkový guláš i grilovačka. 

Využiť budete môcť celý areál kepmingu kde sa budete môcť zahrať, ale aj dobre osviežiť a najesť v Saint Tropez Bare, ktorý je súčasťou kempingu Unwritten tube downloads.

Počas tejto akcie platia pre účastníkov špeciálne ceny. Dieťa za euro, dospelý za tri a miesto pre stan za 2,5 eura. Pre viac informácií píšte na info@campingpiestany.sk alebo volajte +421 905 113 687 I'm going to download.

-pr-

REKLAMA