Úvod Novinky Víkend patrí CityFestu: Na festivale vystúpi špička SK scény aj interpret z...

Víkend patrí CityFestu: Na festivale vystúpi špička SK scény aj interpret z Anglicka. Tu je presný program!

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Mestský festival CityFest, ktorý je už tradične prvou veľkou letnou akciou v Piešťanoch, sa uskutoční počas posledného májového víkendu (24 닌자 가이덴 블랙 다운로드. 5. a 25. 5. 2019) na Námestí slobody. Organizátori tento raz ponúkajú pestrý program zložený z domácich kapiel a interpretov, ale pozvali aj vychádzajúcu hviezdu hip-hopovej scény z Veľkej Británie Photoshop patterns.


Piatkový večer dramaturgicky šikovne spája jedného z najuznávanejších slovenských raperov, ktorý sa po dlhšom čase opäť predstaví vo svojom meste Seoul National University Lifelong Education Institute. Egov koncert začína o  20.00 h, pred ním sa predstaví piešťanský hip-hop/trap DJ a producent Biiza a speváčka Aless, ktorú objavil EGO v rámci svojho projektu Podzemgang a po ňom Námestie slobody roztancuje britský raper Tempa Papago voice download. Noc bude patriť gitarovej hudbe, zahrajú kapely Heľenine oči a Zoči Voči, podobne ako sobotný večer, počas ktorého bude headlinerom najpopulárnejšia piešťanská kapela 유튜브 거울모드 다운로드. Koncert Slniečka začína o 20.00 h, ale ani potom dobrá hudba v centre Piešťan neutíchne. Nasledovať bude vystúpenie Horkýže Slíže a CityFest vyvrcholí koncertom slovenskej ska legendy Polemic 팡파레 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Program, kvôli ktorému musia obyvatelia iných slovenských miest navštevovať vzdialené
festivalové areály, majú Piešťanci priamo v centre svojho mesta 몰디뷰 앱 다운로드. CityFest dokáže prilákať tisícky fanúšikov dobrej hudby zo širokého okolia a Piešťany budú vďaka tomu opäť cez víkend plné.

Vstupenky sú ešte v predpredaji za zvýhodnenú cenu cez Ticketporal aj v Espresse pod Lipou (Námestie slobody), stánku Tipos (Prior), pohostinstve Úspora (sídlisko Juh) a v Lemon Bare (Vajanského 1) 갓오브 곡괭이 다운로드. Jednodňové vstupenky za 9 Eur/deň budú k dispozícií aj na mieste, do vypredania kapacity.

Program:

Piatok 24.5.2019
18.00 Biiza
19:00 Aless
20:00 Ego
21.00 Tempa (UK)
23:00 Heľenine oči
00:30 Zoči Voči

Sobota 25.5.2019
17:00 Everlong
18:30 Walter Schnitzelson
20.00 Slniečko
22:00 Horkýže Slíže
23:30 Polemic
00:30 DJ

PR

REKLAMA