Úvod Novinky Víkend patrí CityFestu: Na festivale vystúpi špička SK scény aj interpret z...

Víkend patrí CityFestu: Na festivale vystúpi špička SK scény aj interpret z Anglicka. Tu je presný program!

REKLAMA

Mestský festival CityFest, ktorý je už tradične prvou veľkou letnou akciou v Piešťanoch, sa uskutoční počas posledného májového víkendu (24 닌자 가이덴 블랙 다운로드. 5. a 25. 5. 2019) na Námestí slobody. Organizátori tento raz ponúkajú pestrý program zložený z domácich kapiel a interpretov, ale pozvali aj vychádzajúcu hviezdu hip-hopovej scény z Veľkej Británie Photoshop patterns.


Piatkový večer dramaturgicky šikovne spája jedného z najuznávanejších slovenských raperov, ktorý sa po dlhšom čase opäť predstaví vo svojom meste Seoul National University Lifelong Education Institute. Egov koncert začína o  20.00 h, pred ním sa predstaví piešťanský hip-hop/trap DJ a producent Biiza a speváčka Aless, ktorú objavil EGO v rámci svojho projektu Podzemgang a po ňom Námestie slobody roztancuje britský raper Tempa Papago voice download. Noc bude patriť gitarovej hudbe, zahrajú kapely Heľenine oči a Zoči Voči, podobne ako sobotný večer, počas ktorého bude headlinerom najpopulárnejšia piešťanská kapela 유튜브 거울모드 다운로드. Koncert Slniečka začína o 20.00 h, ale ani potom dobrá hudba v centre Piešťan neutíchne. Nasledovať bude vystúpenie Horkýže Slíže a CityFest vyvrcholí koncertom slovenskej ska legendy Polemic 팡파레 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Program, kvôli ktorému musia obyvatelia iných slovenských miest navštevovať vzdialené
festivalové areály, majú Piešťanci priamo v centre svojho mesta 몰디뷰 앱 다운로드. CityFest dokáže prilákať tisícky fanúšikov dobrej hudby zo širokého okolia a Piešťany budú vďaka tomu opäť cez víkend plné.

Vstupenky sú ešte v predpredaji za zvýhodnenú cenu cez Ticketporal aj v Espresse pod Lipou (Námestie slobody), stánku Tipos (Prior), pohostinstve Úspora (sídlisko Juh) a v Lemon Bare (Vajanského 1) 갓오브 곡괭이 다운로드. Jednodňové vstupenky za 9 Eur/deň budú k dispozícií aj na mieste, do vypredania kapacity.

Program:

Piatok 24.5.2019
18.00 Biiza
19:00 Aless
20:00 Ego
21.00 Tempa (UK)
23:00 Heľenine oči
00:30 Zoči Voči

Sobota 25.5.2019
17:00 Everlong
18:30 Walter Schnitzelson
20.00 Slniečko
22:00 Horkýže Slíže
23:30 Polemic
00:30 DJ

PR

REKLAMA