Úvod Novinky Vianočný Pieščanský rýnek Originálne remeselné vianočné trhy sa uskutočnia na Námestí slobody...

Vianočný Pieščanský rýnek Originálne remeselné vianočné trhy sa uskutočnia na Námestí slobody posledný krát

REKLAMA

Pieščanský rýnek nachádzajúcim víkendom uzatvára trojicu remeselných víkendov a ukladá sa na zimný spánok. V sobotu 15. a v  nedeľu 16. decembra predstaví posledných 17 remeselníkov z okolia.

Ak viete oceniť krásu ručnej práce a sami ešte nemáte dostatok skúseností alebo času na výrobu vlastnoručných vianočných darčekov, príďte sa inšpirovať a nakúpiť ich priamo od ich tvorcov.

Domoss jun vseo

Počas tretieho decembrového víkendu sa námestie slobody zaplní originálnymi výtvormi z textilu, keramiky, dreva, cínu, kože a iných prírodných materiálov. Nebude chýbať ani prírodná kozmetika, s láskou vyrobené vianočné ozdoby, betlehemy, hračky, šperky, čisté vianočné esenciálne oleje, autorské ilustrácie, obrazy a knihy, za studena lisované konopné oleje, či domáce výrobky z ovocia, celodrevenné luky a šípy, či tradičné hudobné nástroje a húkadlá.

REKLAMA

Ďalšie tipy na darčeky, ktoré si budete môcť zakúpiť na Vianočnom Pieščanskom rýnku nájdete v albume na tomto linku. Ak chcete vidieť viac, sledujte stránku Pieščanského rýnku a taktiež sa môžete pozrieť ako to vyzeralo na trhoch minulý víkend.

Nechajte sa inšpirovať k nákupu jedinečného darčeka, toto vás na trhoch čaká:


-inf-

REKLAMA