Úvod Novinky Vianočné trhy roztancujú narodeninoví oslávenci z kapely Slniečko

Vianočné trhy roztancujú narodeninoví oslávenci z kapely Slniečko

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Minulý rok bolo Námestie slobody počas koncertu obľúbenej piešťanskej skupiny obsadené do posledného miesta. Inak to zrejme nebude ani tento rok 신서유기 6 3화 다운로드. Slniečko roztancuje Vianočné trhy už v sobotu 16. decembra. Začiatok koncertu je naplánovaný o 20.00 hodine. Koncert pod holým nebom sa uskutoční iba pár dní pred 34 our story. narodeninami kapely, ktorá je tiež známa pod názvom Punto a rybacé hlavy. Minulá rok záujem fanúšikov o ich vystúpenie umocnila dlhšia koncertná prestávka, ale stovky ich prídu určite aj tentoraz 오라클 xe 다운로드. Slniečko je totiž zárukou skvelej zábavy.

V sobotu mu budú predskakovať skupiny Bufet (od 17.00 h) a Kaktus Band (od 18.30 h), ale dobrá hudba nebude na Vianočných trhoch absentovať ani v piatok 15 Download Albata. decembra. Program začína o 17.30 hodine vystúpením tria Kamily Veternej. O 18.30 hodine nasleduje Druhá edícia a o 20.00 hodine Gypsy Elegance – cimbalová hudba, ktorá spája to najlepšie z klasickej a cigánskej muziky 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Jej členovia sú známi vďaka svojmu temperamentu a energickej virtuozite.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tretia adventná nedeľa má ešte bohatší program ako tie predchádzajúce 후레자식 다운로드. Špeciálne sviatočné vystúpenie folklórneho súboru Máj začína už o 14.15 h. Nasledovať bude divadelné vystúpenie v podaní Exalievov Dona Bosca a po 15.30 h zapálenie tretej adventnej sviece a primátorský čaj, poča rozdávania ktorého budú z pódia znieť vianočné skladby v podaní Chrámového zboru Bojná 즐거운 사라 다운로드.

Ani počas tretieho adventného víkendu nebude na Námestí slobody chýbať obľúbený Pieščanský rýnek, kde domáci výrobcovia ponúkajú vlastné produkty, ktoré môžu byť originálnymi darčekmi pod stromčekom. V pondelok 18 고스트 11.5 다운로드. decembra na Vianočných trhoch mimoriadne zahrá írsky hudobník Graeme Mark Donaldson, ktorý interpretuje emotívny a pritom veselý gitarový folk-rock s originálnou prímesou írskej tradičnej hudby 소스 세이프 2005 다운로드. Na Piešťanské vianočné trhy sľúbili do programu zaradiť aj tradičné írske a anglické vianočné piesne s rockovým nádychom.

-TS Piešťanské Vianočné Trhy-

REKLAMA