Úvod Novinky Veľká piešťanská stanovačka – prázdniny môžete odštartovať spoločnými zážitkami

Veľká piešťanská stanovačka – prázdniny môžete odštartovať spoločnými zážitkami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Chodili ste s rodičmi za svojich detských čias pod stan? Oživte svoje spomienky a ukážte to teraz svojim deťom. Užite si spoločne víkend pod stanom, zažite romantické brieždenie, či západ Slnka pri Sĺňave 이젠 잊기로 해요 다운로드. Pre zážitky nemusíte chodiť ďaleko, stačí do Campingu Pullmann, kde vás 29 신세계 쇼핑 다운로드. až 1. júla čaká na začiatku prázdnin Veľká piešťanská stanovačka.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Spoločne prežité chvíle sú viac ako darčeky, ktoré sa časom zunujú, alebo zničia 크롬 앱 다운로드. Doprajte svojim deťom niečo, čo možno ešte nezažili. Strávte s nimi noc v stane. Budú mať na čo spomínať a vy s nimi.

Veľká Piešťanská stanovačka sa uskutoční v prvý prázdninový víkend v Campingu Pullmann v tesnej blízkosti Váhu pod Červenou vežou drive photo. Pripravená je večerná opekačka, kotlíkový guláš i grilovačka. Zážitkom môže byť aj baterková naháňačka, fantázii sa medze nekladú 익스플로러 10 다운로드.

Využiť budete môcť celý areál kepmingu kde sa budete môcť zahrať, ale aj dobre osviežiť a najesť v bare, ktorý je súčasťou kempingu logic pro x 다운로드.

Počas tejto akcie platia pre účastníkov špeciálne ceny. Dieťa za euro, dospelý za tri a miesto pre stan za 2,5 eura. Pre viac informácií môžete využiť kontakty  info@campingpiestany.sk alebo volajte +421 905 113 687 Full Windows.

PR

REKLAMA