Úvod Novinky V ŽiWell menu nájdete plnenú papriku, bryndzové halušky, ale aj thajskú polievku

V ŽiWell menu nájdete plnenú papriku, bryndzové halušky, ale aj thajskú polievku

0
ZDIELAŤ
REKLAMA
Mestska zahrada

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu. V menu tentokrát nájdete aj plnenú papriku, bryndzové halušky s petržlenovými oškvarkami, ale aj exotickú thajskú polievku. Na svoje si prídu aj milovníci kôpru, ktorí si na ňom pochutia v pondelňajšej omáčke. Okrem výraznej vône a chuti má táto bylina priaznivé účinky na trávenie a imunitu, takže ak vám narastie na záhradke, je lepšie kôpor spracovať ako ho považovať za burinu.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 .
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
ON Semi 2
ON Semi 1
ON Semi3

PR

REKLAMA

BEZ KOMENTÁROV

NAPÍSAŤ KOMENTÁR