Úvod Novinky V ŽiWell menu nájdete ligurček lekársky i čerstvo dozreté čerešne

V ŽiWell menu nájdete ligurček lekársky i čerstvo dozreté čerešne

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 명탐정 코난 16기 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Centos svn. Jednou z byliniek, ktoré spestria menu tento týždeň, je ligurček lekársky, ktorý pre svoju výraznú chuť býva prezývaný „zelená vegeta“ 활기찬 배경음악 다운로드. Najlepší je čerstvý a taký ho nájdete aj v utorkovej cesnačke. Tento týždeň si môžete pochutiť i na čerešniach plných vitamínov a antioxidantov, ktoré ozdravujú unavenú pleť, zlepšujú trávenie a pomáhajú pri problémoch s močovými cestami s3 데이터 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 오버쿡 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 슈퍼마리오 선샤인 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Download Detective Conan's Nightmare of Pure Black. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 아이폰 펌웨어 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 두둥실 내 새끼 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 미니언 즈 파라다이스 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA