Úvod Novinky V Piešťanoch ďalší veľký projekt, bývalá Chirana sa mení na Nicco

V Piešťanoch ďalší veľký projekt, bývalá Chirana sa mení na Nicco

REKLAMA

Stojí na začiatku Krajinskej cesty, kedysi slúžil podniku Chirana Export-Import, potom ako kancelárie, či ambulancie. Výrazný objekt, ktorý bol v poslednom období bez využitia, teraz dostáva novú šancu New West Organic 5. NICCO appartments & offices je jedinečný projekt dostupného bývania spojený s vybavenosťou.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Aktuálne sa čaká už len na posledné povolenie a každú chvíľu sa začnú stavebné práce, ktoré by mali byť ukončené do jedného roka call of duty2 다운로드. Na jeseň 2019 tak bude k dispozícii štartovacie bývanie pre mladých, ale i starších, administratívne, obchodné i ambulantné priestory 택시5 자막 다운로드.

V objekte bude k dispozícii celkovo 35 garsoniek a 2 izbových i väčších 3 izbových apartmánov, vrátane súkromného parkovania pri objekte. Legendárny paternostern nahradia 3 výťahy pgsql 다운로드.

NICCO appartments & offices má výbornú dopravná dostupnosť a taktiež dostupnosť občianskej vybavenosti v okolí. Získate bývanie, z ktorého je všade kúsok, či do centra, alebo na prechádzku, bicykel, či za kultúrou. 

Viac informácií o projekte i možnostiach financovania nájdete na nicco.sk Download Adobe Reader 10.

PR

REKLAMA