Úvod Novinky V MTBIKER môžete ešte dnes testovať bicykle Cannondale a GT

V MTBIKER môžete ešte dnes testovať bicykle Cannondale a GT

REKLAMA

Po minulotýždňom testovaní značky Pinarello môžete tento víkend v MTBIKER centre v Hrádku otestovať bicykle z tohtoročnej edície značiek Cannondale a GT Smash Bros. Pripravené sú Cannondale Scalpel Si, Monterra, Super Six Evo Carbon Disc Ultegra a Trigger 2. Z modelov GT sú k dispozícii Helion a Sensor 크롬 사이트 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jeden účastník môže testovať najviac dva bicykle v plných časových intervaloch 안드로이드 os 다운로드. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi 가상 악기 다운로드.

Ešte je pár voľných termínov aj na dnes, pričom rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk. Treba uviesť konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel 콜오브듀티 다운로드. Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na https://goo.gl/FWQtN4.

Bicykel je možné si zapožičať maximálne na hodinu plus úvodné nastavenie tak, aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail. Testovať môžete tiež na pumptrucku za MTBIKER centrom Full House comics. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností.

V priestoroch MTBIKER centra  je počas testovania k dispozícii sprcha, WC a rovnako je zabezpečené stráženie vášho bicykla počas testovacej jazdy 에디우스 9 다운로드. Viac informácií aj o špeciálnej ponuke pripravenej iba počas aktuálnych testovacích dní na stránkach MTBIKER 미국에서 한국방송 다운로드.

-PR-

REKLAMA