Úvod Novinky V Mangu vás čaká Valentínska bláznivá párty aj oslava 2. výročia...

V Mangu vás čaká Valentínska bláznivá párty aj oslava 2. výročia klubu

REKLAMA
GM Dental Zubar

Tento týždeň si v piešťanskom Mangu opäť užijete dávku zábavy. V piatok 16. februára sa môžete vrátiť k oslave Valentína a v sobotu si vychutnať párty k druhému výročiu vzniku nového klubu 얼티메이커 다운로드.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

„Valentín WonderBoy? U nás trošku inak! Všade samé zaláskované žúrky, no my tu našu trošku spestríme, a aby to nebola len taká obyčajná párty, pozvali sme na tento večer skutočné hviezdy a verte nám, bude ich niekoľko, pretože do Manga premiérovo zavíta najlepšia travesty skupina CELEBRITY.  Títo majstri prevlekov sú skutočné umelecké talenty a vy sa máte na čo tešiť, ich show vás nielen roztancuj, ale aj rozosmeje a je garanciou tej najlepšej zábavy. K tomu vám za mixom bude vyhrávať Jr Junior a my vám k tomu všetkému doprajeme aj welcome drink Absolut Mango GRÁTIS surface 3 복구 이미지 다운로드. Vy už len pozdielajte, pozvite všetkých a rovno si rezervujte box, aby ste nič nezmeškali,“ pozývajú prevádzkovatelia baru rt jar.

Tešiť sa môžete na DJ JR JUNIOR, špeciálnu výzdobu klubu, welcome drink, občerstvenie, využiť môžete nefajčiarsky VIP salónik a top ceny na bare Man of Mask. Vstup je od 18 rokov a vrámci dresscode platí zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve. Info & rezervácie na čísle
0905 546 374 시크릿쥬쥬 11기 다운로드.V sobotu 17 저벅가 다운로드. februára vás Mango privíta na 2nd Birhday Party. „Ani nevieme ako a sme tu už 2 roky. Dva krásne roky s vami priatelia, dva roky plné top žúriek, stretávok, osláv, hodiny a hodiny skvelej hudby a zábavy, ktoré sme spolu zažili v našom vašom Mangu 혜화동 다운로드? A toto si pýta obrovskú oslavu, aby sme do tretieho roku vstúpili na plno a presne tak, ako sa na Mango patrí!!! Už v sobotu 17. febrúra zažijete v Mangu jedinečnú oslavu druhého výročia, na ktorej nebude chýbať narodeninová torta, švédske stoly, hostesky, tombola, welcome drink či pán fotograf 지하철 앱 다운로드. Preto si zapíšte tento dátum veľkým písmom do diára a dobehnite sem úplne všetci ? Na všetkých vás gratulantov sa už teraz neskutočne tešíme a veríme, že tretí rok odpálime maximálne veľkolepo,“ pozýva Mango Team. 

Music: DJ JR JUNIOR
Narodeninová torta
Švédske stoly
Welcome drink MARTINI sekt
Občerstvenie
Tombola
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !! full Pinterest image!

Info & rezervácie:
0905 546 374

PR

 

REKLAMA