Connect with us

Novinky

V Mangu vás čaká Valentínska bláznivá párty aj oslava 2. výročia klubu

Published

on

Reklama
Reklama

Tento týždeň si v piešťanskom Mangu opäť užijete dávku zábavy. V piatok 16. februára sa môžete vrátiť k oslave Valentína a v sobotu si vychutnať párty k druhému výročiu vzniku nového klubu.

„Valentín? U nás trošku inak! Všade samé zaláskované žúrky, no my tu našu trošku spestríme, a aby to nebola len taká obyčajná párty, pozvali sme na tento večer skutočné hviezdy a verte nám, bude ich niekoľko, pretože do Manga premiérovo zavíta najlepšia travesty skupina CELEBRITY.  Títo majstri prevlekov sú skutočné umelecké talenty a vy sa máte na čo tešiť, ich show vás nielen roztancuj, ale aj rozosmeje a je garanciou tej najlepšej zábavy. K tomu vám za mixom bude vyhrávať Jr Junior a my vám k tomu všetkému doprajeme aj welcome drink Absolut Mango GRÁTIS. Vy už len pozdielajte, pozvite všetkých a rovno si rezervujte box, aby ste nič nezmeškali,“ pozývajú prevádzkovatelia baru.

Tešiť sa môžete na DJ JR JUNIOR, špeciálnu výzdobu klubu, welcome drink, občerstvenie, využiť môžete nefajčiarsky VIP salónik a top ceny na bare. Vstup je od 18 rokov a vrámci dresscode platí zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve. Info & rezervácie na čísle
0905 546 374.V sobotu 17. februára vás Mango privíta na 2nd Birhday Party. „Ani nevieme ako a sme tu už 2 roky. Dva krásne roky s vami priatelia, dva roky plné top žúriek, stretávok, osláv, hodiny a hodiny skvelej hudby a zábavy, ktoré sme spolu zažili v našom vašom Mangu ? A toto si pýta obrovskú oslavu, aby sme do tretieho roku vstúpili na plno a presne tak, ako sa na Mango patrí!!! Už v sobotu 17. febrúra zažijete v Mangu jedinečnú oslavu druhého výročia, na ktorej nebude chýbať narodeninová torta, švédske stoly, hostesky, tombola, welcome drink či pán fotograf. Preto si zapíšte tento dátum veľkým písmom do diára a dobehnite sem úplne všetci ? Na všetkých vás gratulantov sa už teraz neskutočne tešíme a veríme, že tretí rok odpálime maximálne veľkolepo,“ pozýva Mango Team. 

Reklama

Music: DJ JR JUNIOR
Narodeninová torta
Švédske stoly
Welcome drink MARTINI sekt
Občerstvenie
Tombola
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+
Dresscode – zákaz vstupu v teplákoch a v pracovnom odeve !!!

Info & rezervácie:
0905 546 374

PR

 

Populárne články