REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská reštaurácia Le Griffon na pešej zóne je podľa hodnotenia na tripadvisor.sk už niekoľko rokov po sebe jednotkou v Piešťanoch psp 정펌 다운로드. Svojim zákazníkom počas leta poskytuje okrem sviežich jedál aj svieže prostredie. Na terase má podnik už niekoľko rokov namontovaný hmlový systém, ktorý dokáže oproti okolitému prostrediu znížiť teplotu o 5-8 °C ps3 iso 한글 다운로드. Teraz v horúčavách mysleli aj na okoloidúcich a namontovali na terasu hmlovú „sprchu“, ktorá osvieži aj ich.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre váš dobrý pocit a zážitok z návštevy podniku sa v Le Griffone snažia o spojenie príjemného prostredia, kvalitnej a príjemnej obsluhy a predovšetkým výnimočných a chutných jedál 라벨양식 다운로드.  Skúsme malý náhľad do letnej ponuky. Ak chcete len niečo ľahké, dopriať si môžete napríklad vynikajúci, osviežujúci zeleninový šalát s kúskami chobotnice, ktorý je ideálnym jedlom na horúce dni 영화 인크레더블 다운로드.

Dokonalú harmóniú chutí zažijete, ak si dáte grilovaný Rib Eye, ktorý zrel sedem týždňov a grilované papričky Padrón s vločkami Maldon soli 스타크래프트 파이썬 다운로드. Celkovo steaky zreté za sucha vás privedú do gastronomického neba 영화 꼭두각시 다운로드.
 

V reštaurácii sa pravidelne griluje vonku na terase iriver plus 4. Takže vychutnať si môžete napríklad  hovädzie rebrá, krkovičku, kuracie stehno, domáci burger alebo už spomínané Dry Aged steaky.

Ak máte chuť na sladké, vždy pre vás v Le Griffone pripravia nejakú špecialitku 올챙이 db 다운로드. Takou sú napríklad domáce ovocné tartaletky.

Tak neváhajte a príďte pohladiť vaše zmysly dobrým jedlom, nápojmi i prostredím Jurassic Raw. Viac info na FB Le Griffon, alebo na webe 포토샵 다운로드.

PR

REKLAMA