Úvod Novinky V Elektrárni si môžete zaplesať so včelármi

V Elektrárni si môžete zaplesať so včelármi

REKLAMA

Všetci priatelia Elektrárne a včiel sú pozvaní v sobotu 1. februára na Plesanie včelárov a priateľov Elektrárne.  Tešiť sa môžte na výbornú zábavu v príjemnej atmosfére Vegas 16 Kizen.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

„Príďte stráviť príjemné chvíle pri dobrej hudbe, dobrom jedle, témach ako zateplovať či nezateplovať úle, ale aj o mnohých iných s priateľmi a členmi tímu Elektrárne Piešťany,“ pozývajú organizátori 2fa 다운로드. Podujatie však nie je určené len včelárom, prísť môže každý, kto má záujem o dobrú zábavu.

Do rytmu bude hrať ľudová hudba Petra Obucha a Noel McCarthy and Band header file. O skvelé jedlo a bar sa postará Piešťanský pivovar ŽiWELL.

Neexistuje ideálnejšie miesto na komunitnú včelársku plesanicu než Elektrárňa, nakoľko sa v nej pravidelne uskutočňujú včelárske podujatia, za posledného pol roka pribudli úle aj na jej streche a ďalšie plány sa isto dozviete počas prvej februárovej soboty rtmp 다운로드.

Kapacita je obmedzená, informácie, rezervácia a kúpa vstupeniek priamo v Elektrárni počas otváracích hodín alebo na tel. čísle 0919/248282 white ness.

PR

REKLAMA