Úvod Novinky V Elektrárni si môžete zaplesať so včelármi

V Elektrárni si môžete zaplesať so včelármi

REKLAMA

Všetci priatelia Elektrárne a včiel sú pozvaní v sobotu 1. februára na Plesanie včelárov a priateľov Elektrárne.  Tešiť sa môžte na výbornú zábavu v príjemnej atmosfére Vegas 16 Kizen.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Príďte stráviť príjemné chvíle pri dobrej hudbe, dobrom jedle, témach ako zateplovať či nezateplovať úle, ale aj o mnohých iných s priateľmi a členmi tímu Elektrárne Piešťany,“ pozývajú organizátori 2fa 다운로드. Podujatie však nie je určené len včelárom, prísť môže každý, kto má záujem o dobrú zábavu.

Do rytmu bude hrať ľudová hudba Petra Obucha a Noel McCarthy and Band header file. O skvelé jedlo a bar sa postará Piešťanský pivovar ŽiWELL.

Neexistuje ideálnejšie miesto na komunitnú včelársku plesanicu než Elektrárňa, nakoľko sa v nej pravidelne uskutočňujú včelárske podujatia, za posledného pol roka pribudli úle aj na jej streche a ďalšie plány sa isto dozviete počas prvej februárovej soboty rtmp 다운로드.

Kapacita je obmedzená, informácie, rezervácia a kúpa vstupeniek priamo v Elektrárni počas otváracích hodín alebo na tel. čísle 0919/248282 white ness.

PR

REKLAMA