Connect with us

Novinky

Top zábava v Piešťanoch už túto sobotu, vstup je voľný

Published

on

Reklama
Reklama

Moderné drony, stand-up show Silné reči, aj robot, ktorý kreslí portréty. Už nadchádzajúcu sobotu v Piešťanoch bude hrať prím technologická zábava pod holým nebom. Príďte 9. júna do areálu spoločnosti ON Semiconductor, ktorá oslavuje 20 rokov. Vstup je zadarmo.

Už o 12,00 h sa v areáli otvárajú atrakcie pre deti aj dospelých, program pokračuje vystúpeniami na pódiu. Čo vás čaká? Umelecky nadaný Drawing robot vám v tento deň na pamiatku nakreslí unikátny portrét, môžete si spraviť fotku so zábavným fotozrkadlom, zahrať sa na Björk či pilotov F1.

O  14,00 to na pódiu rozbalí našlapaný street parkour, ktorý vystriedajú tanečnice Dominiky Mirgovej a stand-up show Silné reči. Svoj rečnícky talent predvedú komici Jakub Lužina a Jaroslav Abaffy. Bude to silné.

Workshopy ovládania dronov a akrobacie

Príďte pokojne v športovom. S inštruktormi z TEAM SX si totiž môžete vyskúšať saltá a iné akrobacie na žinenkách. Jedinečný bude aj workshop s dronmi od 15,00 h, kde máte šancu lietať ako profesionál nad Piešťanmi a sledovať svoj dron „life“ na počítačovej obrazovke.

Reklama
Zapojte sa do rekordu s robotom Nao

V sobotu sa táto akcia zapíše aj do histórie. Priamo na podujatí sa uskutoční prvý rekord s robotom NAO, s ktorým účastníci vytvoria živú reťaz. Čím viac rúk, tým lepšie. „Sme inovatívna firma, ktorú zaujíma inteligentná robotika. Živú reťaz chceme vytvoriť ako symbolický odkaz k čoraz intenzívnejšej spolupráci človeka a robota,“ informuje o rekorde Peter Jurčík, HR manažér spoločnosti.

Podujatie bude vhodné aj pre rodiny s deťmi. Čakajú ich divadielka, kreatívne dielne, tajomné Laboratórium a nafukovadlá. O 17,00 h odohrá na pódiu koncert kapela Bystrík Banda, ktorých singel Stačí len milovať patrí k aktuálne najhranejším skladbám v rádiách.

Domáce burgre a kofola, aby ste neboli hladní

Jedlo si baliť nemusíte. Na podujatí sa budú čerstvo pripravovať domáce burgre, dokonca aj vegetariánske. Čapovať sa bude kofola a pivo, a kto má chuť na sladké, potešia ho plnené buchty všetkých príchutí.

PR

Populárne články