Úvod Novinky Top zábava v Piešťanoch už túto sobotu, vstup je voľný

Top zábava v Piešťanoch už túto sobotu, vstup je voľný

REKLAMA

Moderné drony, stand-up show Silné reči, aj robot, ktorý kreslí portréty. Už nadchádzajúcu sobotu v Piešťanoch bude hrať prím technologická zábava pod holým nebom Jumping free download. Príďte 9. júna do areálu spoločnosti ON Semiconductor, ktorá oslavuje 20 rokov. Vstup je zadarmo.

Už o 12,00 h sa v areáli otvárajú atrakcie pre deti aj dospelých, program pokračuje vystúpeniami na pódiu Linux ftp folder. Čo vás čaká? Umelecky nadaný Drawing robot vám v tento deň na pamiatku nakreslí unikátny portrét, môžete si spraviť fotku so zábavným fotozrkadlom, zahrať sa na Björk či pilotov F1 플랜츠 vs 좀비 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

O  14,00 to na pódiu rozbalí našlapaný street parkour, ktorý vystriedajú tanečnice Dominiky Mirgovej a stand-up show Silné reči. Svoj rečnícky talent predvedú komici Jakub Lužina a Jaroslav Abaffy Silicon Valley Season 4. Bude to silné.

Workshopy ovládania dronov a akrobacie

Príďte pokojne v športovom. S inštruktormi z TEAM SX si totiž môžete vyskúšať saltá a iné akrobacie na žinenkách keynote version. Jedinečný bude aj workshop s dronmi od 15,00 h, kde máte šancu lietať ako profesionál nad Piešťanmi a sledovať svoj dron „life“ na počítačovej obrazovke 펀치 드렁크 러브 다운로드.

Zapojte sa do rekordu s robotom Nao

V sobotu sa táto akcia zapíše aj do histórie. Priamo na podujatí sa uskutoční prvý rekord s robotom NAO, s ktorým účastníci vytvoria živú reťaz Download Bad Piggies. Čím viac rúk, tým lepšie. „Sme inovatívna firma, ktorú zaujíma inteligentná robotika. Živú reťaz chceme vytvoriť ako symbolický odkaz k čoraz intenzívnejšej spolupráci človeka a robota,“ informuje o rekorde Peter Jurčík, HR manažér spoločnosti Modern Family.

Podujatie bude vhodné aj pre rodiny s deťmi. Čakajú ich divadielka, kreatívne dielne, tajomné Laboratórium a nafukovadlá. O 17,00 h odohrá na pódiu koncert kapela Bystrík Banda, ktorých singel Stačí len milovať patrí k aktuálne najhranejším skladbám v rádiách 삼국지 11 무료 다운로드.

Domáce burgre a kofola, aby ste neboli hladní

Jedlo si baliť nemusíte. Na podujatí sa budú čerstvo pripravovať domáce burgre, dokonca aj vegetariánske 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Čapovať sa bude kofola a pivo, a kto má chuť na sladké, potešia ho plnené buchty všetkých príchutí.

PR

REKLAMA