REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tešíme sa vašej priazni a chceme vás obdarovať. Príďte už tento víkend navštíviť náš butik Namoste a vyberte si z novej nádhernej kolekcie jeseň/zima 2019 napríklad od značky PASSIONI 82년생 김지영 pdf. Darček získa každá návštevníčka butiku a keramického ateliéru.  Jeho majiteľka Jana Bayer vás aktuálne pozýva na  jesenné kurzy Tvoríme TEKVIČKY Welcome2Life Download. Vyrobte si vlastnoručne jesenné dekorácie a potešte seba i svojich blízkych.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Jesenná kolekcia plná noviniek

V butiku Namoste máme pre vás pripravenú novú kolekciu svetríkov aj twinsetov zn Watch Twitch Broadcast replay download. PASSIONI,  novú kolekciu nohavíc STARK a exkluzívne kardigány a kabáty francúzskych značiek.

Rovnako si môžete vybrať z novej kolekcie exkluzívnych jesenných šiat  s motívmi kože one mail. Tento týždeň dorazila aj nádherná bižutéria z Francúzka v trendových farbách a vzoroch vhodná aj ako darček pre vašich blízkych. 

Jesenné keramické dekorácie si môžete kúpiť aj vyrobiť

Keramikárka Jana Bayer organizuje v nasledujúcich týždňoch jesenné tvorivé kurzy loadrunner. Zamerané budú na výrobu dekoratívnych keramických tekvičiek, pri ktorých môžete popustiť uzdu svojej fantázii.  Pridajte sa  a zažite krásne chvíle počas tvorenia s hlinou thumb mp3.

Môžete sa tiež prísť pozrieť a kúpiť si výrobky z hliny, ktoré  budú ozdobou  vášho domova alebo darom pre vašich blízkych psp 정펌 다운로드. Pri návšteve počas nasledujúceho víkendu získate keramický darček pre vaše potešenie.

Butik Namoste a keramický ateliér Jany Bayer sídli uprostred piešťanskej pešej zóny (Winterova ulica) ps3 iso 한글 다운로드.

 

PR

REKLAMA