Úvod Novinky Straty a nálezy? Nestraťte letné opálenie!

Straty a nálezy? Nestraťte letné opálenie!

REKLAMA

Leto končí, dni sú kratšie. Opálené telo predstavuje vitalitu a pôsobí atraktívne. Nevzdávajte sa ho!

Opaľovanie v soláriu prispieva k zvýšenej odolnosti voči infekčným chorobám, má pozitívny vplyv na vegetatívny nervový systém 기어 vr 우동 다운로드. Podporuje tiež kyslíkovú výmenu a metabolizmus minerálnych látok, posilňuje ukladanie vápnika v kostiach. V neposlednom rade sa pri pobyte v soláriu tvorí životne dôležitý vitamín D3 scanner app. Body fitness & solárium Piešťany ponúka dve horizontálne solária Luxura X10 a jedno vertikálne Luxura V7 Vegas 16 Kizen.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Luxura X10

Luxura X10 je jednoznačne najsofistikovanejší výrobok v rade Luxura solárií 2fa 다운로드. Kombinácia atraktívneho designu a vysokej výkonnosti vám ponúka fenomenálny zážitok z opaľovania. Luxura X10 prichádza v atraktívnej farebnej škále Kryštálová Biela, Perlovo Biela, a Arktická Modrá header file. Neodoláte ani našej špeciálnej edícii X10 Admoresphere. Špeciálna edícia X10 Admoresphere je jedinečná funkciou Ambient FlowLight s 15 programami krásnych farebných svetelných efektov alebo možnosťou 30 nepretržitých farieb ktoré môžete meniť presne ako sa vám páči rtmp 다운로드. Táto edícia je sofistikovaná a neodolateľná. Zaľúbite sa na prvý pohľad!

Luxura V7

S Luxurou V7 Hapro rozvinulo riešenie pre vysoko náročné požiadavky white ness. Dizajnéri Hapra vedia presne čo sa od nich očakáva. Vďaka delenému systému otvárateľných dverí je umožnený pohodlný vstup a zároveň sa šetrí miesto potrebné pre umiestnenie 클립아트 무료 다운로드. Podsvietená pevná podlaha je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, na ktorom stojí zákazník bezpečne a komfortne. Displej je veľmi jednoduchý, nemusíte vôbec rozmýšľať nad tým, k čomu ktoré tlačítko slúži 킨키 부츠 다운로드. Luxura V7 má 48 2-metrových trubíc (pri XLC verzii s opaľovačom tváre). Taktiež si môžete zvoliť možnosť s X-sens (rozprašovanie vône počas opaľovania) Gomthree masm3. V ponuke sú Citrus, Exotic alebo Ocean. Luxura V7 je obzvlášť jednoduchá na servis, acrylová doska sa dá ľahko odstrániť. Opaľovanie v Lumine V-class je skutočným zážitkom.

Kompletné informácie nájdeš na www.solariumpiestany.sk.

 

XBody fitness & solárium

Dominika Tatarku 4431/3, Piešťany 92101

Tel: +421 944 440 340

PR

REKLAMA