Úvod Novinky Na Slovensku pribudol unikáty pivný destilát, Zachmelená pivovica pochádza z Piešťan

Na Slovensku pribudol unikáty pivný destilát, Zachmelená pivovica pochádza z Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Piešťanoch vznikla jedinečná pivovica destilovaná z remeselného piva, unikátna najmä vďaka dodatočnému procesu studeného chmelenia Pokemon Ruby. Zachmelená pivovica ŽiWELL je 45 % pivný destilát s lahodnou a príjemne horkou chuťou chmeľu, ktorú budete cítiť ešte dlho po dopití. Jej jemné zeleno-žlté sfarbenie je jasným dôkazom dodatočného procesu studeného chmelenia Need for Speed Edge. Prepracovaná receptúra z dielne Piešťanského pivovaru nekončí pri lahodnej chuti samotnej pivovice, ale je príjemne odzrkadlená aj v detailnom a netradičnom prevedení fľaše 칠협오의 다운로드. Náznakom roztrhnutá etiketa so surovo opracovaným krajom podčiarkuje neobyčajnú receptúru a osobitý vzhľad Zachmelenej pivovice ŽiWELL, ktorá jasne komunikuje ambíciu vystúpiť z radu Download Crackapp.

Výroba pivovice ŽiWELL začína výrobou poctivého spodne kvaseného piva, bez ďalšej úpravy, pasterizácie či dochucovania. Takto navarené nefiltrované ležiaky ŽiWELL sa vypaľujú a následne vzniká pivný destilát – pivovica yixin 다운로드. Exkluzivita Zachmelenej pivovice ŽiWELL spočíva v dodatočnom studenom chmelení použitím kombinácie chmeľov Citra a Cascade. Tie podčiarkli jej výraznú chmeľovú chuť a dodávajú jej aj netradičnú farbu 키위디스크 맥 다운로드. Milovníci chuti chmeľu tak môžu ochutnať po prvýkrát na Slovensku vyrobenú pivovicu s extra dávkou chmeľu. 6Q5B7998_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vonkajšie prevedenie pivovice ŽiWELL je príjemným prekvapením a určite presvedčí každého, kto ju drží v rukách, že ide o poctivú slovenskú výrobu v podobe kvalitnej pálenky z vnútra ako aj zvonku 애니콜 게임 다운로드. Piešťany sa tak môžu pýšiť prvým studene chmeleným destilátom unikátnej receptúry – Zachmelenou pivovicou ŽiWELL.

Piešťanský pivovar obohatil slovenskú pivnú scénu o nepasterizované a nefiltrované remeselné pivá pod vlajkovou značkou ŽiWELL 타임스파이 다운로드. V Piešťanoch tak vzniká lokálna bašta remeselnej pivnej kultúry, ktorá prekvapuje zaujímavými receptúrami, založenými na štyroch základných surovinách – vode, jačmennom slade, chmele a kvasinkách Download departure.

Prvotná myšlienka majiteľov Piešťanského pivovaru, variť poctivé pivo s chuťou a vôňou, ktoré bude prekvapovať svojou jednoduchosťou a čistotou výroby, bola ďalej pretavená aj do ambície vyrobiť jedinečný obilný destilát masterpieces. Po mesiacoch hľadania tej správnej receptúry, kombinácie najvhodnejších chmeľov, času macerácie a vhodnej filtrácie vznikla unikátna pivovica, prvá svojho druhu na Slovensku, ktorá sa radí medzi exkluzívne destiláty pre náročných.

-TS Piešťanský pivovar ŽiWell-

REKLAMA