Úvod Novinky Sezóna jahôd je tu. Nazbierať si ich môžete v Borovciach i v...

Sezóna jahôd je tu. Nazbierať si ich môžete v Borovciach i v Bučanoch

REKLAMA
Anna bal 2021

Prvé jahody z tohtoročnej úrody spoločnosti Plantex sú už v jej predajniach a rovnako si na svoje  prišli  už i prví zberači WeChat pc version. Slnečné počasie konečne umožnilo dozrievanie bohatej násady. Predpoklad je, že samozber v Borovciach a v Bučanoch potrvá tri až štyri týždne. 

Čerstvé chutné ovocie si môžete nazbierať v Bučanoch na desiatich hektároch a v Borovciach na piatich Minecraft Pokemon Mode. Ak nemáte vo svojich záhradkách dostatok plochy, alebo nemáte záhradu vôbec, samozber je ideálnou príležitosťou ako si zadovážiť kvalitné ovocie za dobrú cenu Graph eq download. Navyše tým podporíte domáceho slovenského pestovateľa. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

V Plantexe tento rok mysleli aj na rodiny s deťmi 삼성 증권 hts 다운로드. Pre najmenších pripravili trampolíny, kde sa môžu zabaviť, keď už nevládzu pomáhať. 

Ak navštívite jahodovisko v Bučanoch, môžete si zakúpiť tiež doplnkový tovar s „jahodovou tematikou“ centos 6.8 iso 다운로드. Nielen pre gazdinky sú k dispozícii zaváraninové poháre, cukor, ovocné šťavy, jahodové medovníky, hrnce, či tašky…

Okrem jahôd si budete môcť nazbierať aj hrášok ibis paint. Ten je zasadený v Borovciach i v Bučanoch. Na dozretie do potrebnej veľkosti potrebuje ešte približne týždeň. 

Otváracie hodiny samoberu sú v pondelok až piatok od 7.30 – 19.00 hod, prípadne do vyzbierania a v sobotu od 7.30-15.00 hod Long Dark.

Cena za kilogram jahôd je 2,60 eur. Aktuálne informácie o otvorených jahodoviskách, či o ich uzatvorení pre vyzbieranie, alebo z dôvodu počasia, nájdete na FB stránke spoločnosti Plantex a rovnako i na webe www.plantex.sk Weekly Idol Warner One. Volať môžete na infolinky 033/7796322 a 0918802620.

POSTUP PRI SAMOZBERE

01 – Odváženie nádob

Náš personál Vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd razer surround 다운로드. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby Vám vážime preto, aby sme Vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate 피망 게임 다운로드. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

02 – Zber jahôd

Pridelíme Vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky. V pridelenom riadku stúpajte opatrne. Nešliapte na jahody a nezrelé plody. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme. Nehádžeme ich, ale opatrne a pozorne ukladáme do nádoby. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny nášho personálu.

03 – Váženie jahôd

Nazbierané jahôdky prinesiete na váhu k pokladni. Obsluhujúcemu personálu odovzdáte lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime Vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte.

04 – Platba

V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody.

Jahodovisko Bučany

Jahodovisko Borovce

PR

REKLAMA