Úvod Novinky Salón Lenna na novej adrese aj s ponukou pre pánov a ďalšími...

Salón Lenna na novej adrese aj s ponukou pre pánov a ďalšími novinkami

Svadobný salón Lenna sa presťahoval do nových väčších priestorov a rozšíril svoju ponuku. Na novej adrese Nálepkova 28, Piešťany ( na bývalom trhovisku ) si prídu na svoje aj páni Konosba.

Zákazníci si môžu vychutnať 133 metrov  plochy, kde okrem svadobných, či spoločenských šiat pre dámy, teraz nájdete aj pánske oddelenie a v ňom všetko od oblekov až po manžetové gombíky.  Nájdete tu košele, nohavice, saká, svetre a v ponuke sú tiež svadobné, spoločenské a voľnočasové doplnky 안아보자 다운로드. Obleky budú na predajni v plnom rozsahu k dispozícii po Veľkej noci. Pre náročnejších zákazníkov ponúka  salón Lenna tiež šitie pánskych oblekov na mieru vo vysokej kvalite Cine 21 movie download.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Nevesty si môžu šaty dokonale obzrieť na pódiu s veľkým zrkadlom.

V nových priestoroch rozšírili majitelia ponuku tiež o predaj látok i o opravu a úpravu odevov vm player 다운로드.

Tak ako na starej adrese, stále platí, že v salóne Lenna vám veľmi radi pomôžu s výberom tých najvhodnejších šiat pre nevesty, družičky i svadobné mamy, ktoré z vás spravia dokonalé ženy Download Android bitmap.

Šaty si môžete vyskúšať na prevádzke, alebo pokojne aj v pohodlí domova, kam vám ich privezú na skúšku. Rovnako vám ich zapožičajú na predsvadobné fotenie a k dispozícii sú aj ďalšie rekvizity od dáždnikov až po lodičky 폰으로 다운로드.

„Snažíme sa vyhovieť potrebám každej nevesty s rôznymi druhmi postáv. Naše svadobné šaty spĺňajú kritéria i náročných neviest 신세기 에반게리온 다운로드. Uspokojíme takmer každú, či už majú záujem o šaty čipkované, alebo hladké zo saténu, či ľahké z jemného tylu. Rovnako spoločenské šaty sa snažíme dopĺňať pre všetky vekové kategórie,“ dodáva majiteľka L Drastic Pokémon Heartgold. Stankovičová.

Viac sa dozviete na www.salonlenna.sk alebo na facebookovej stránke.

PR

REKLAMA