Úvod Novinky Rybári pozor! Je čas vyraziť na pstruhov…

Rybári pozor! Je čas vyraziť na pstruhov…

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jeseň sa v okolí Piešťan už roky nesie v znamení lovu pstruhov. Hoci nie sme Liptov a nemáme tu žiadne horské rieky a potoky, predsa na okolí nie je núdza o lov pstruha 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. V okolí Piešťan a Vrbového totiž funguje veľmi živá a úspešná komunita pretekárov a vďaka ich aktivitám si na svoje prídu aj všetci rekreační rybári. 

Keď sa totiž nechcelo prísť nám za pstruhmi, museli prísť oni 기생수 파트1 자막 다운로드. Už od tohto víkendu totiž na okolí začínajú pstruhové preteky a rybníky v Pobedime a vo Veľkom Orvišti budú plné pstruhov dúhových. Ak si chcete prísť po pretekoch zachytať na rybníku v Pobedime, nie je nič jednoduchšie 신서유기 6 3화 다운로드. Zastavte sa v Rybárskych potrebách Slávia v centre mesta, alebo v Rybárstve na Vŕšku, kde sa dá veľmi pohodlne zaparkovať a môžete si za 10€ kúpiť hosťovačku a ísť loviť our story. Hosťovacie povolenie si môžete zakúpiť aj bez rybárskeho lístka.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ak uprednostňujete zväzové vody a nechcete si kupovať hosťovačku, nie je to žiadny problém 오라클 xe 다운로드. 19. októbra sú pstruhové preteky vo Vrbovom na Čerenci a 26. októbra na Dlhých Kusoch v Hornej Strede. Po pretekoch môžete na týchto vodách v prípade, že máte platný rybársky lístok normálne loviť a pstruha si privlastniť Download Albata.

Ako na to?

Najúspešnejšie spôsoby lovu pstruha na väčších vodných nádržiach sú prívlač, čiže lov na umelé nástrahy, ako sú plandavky, či gumené imitácie rôznych lariev a lov na plavák, sbiro, či feeder 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Určite vám odporúčame nesedieť tieto pekné jesenné dni doma a vyraziť aspoň na jeden deň k vode.

Toto chytanie nie je náročné na výbavu a ak potrebujete dokúpiť pár drobností ako sú cesto na lov pstruha, obyčajné červíky, alebo pár plandaviek zastavte sa v centre mesta v Rybárskych potrebách Slávia, alebo v Rybárstve na Vŕšku (bývalá krčma Vŕšok), kde pohodlne zaparkujete 후레자식 다운로드. Ak ste pstruhov ešte nikdy nelovili a potrebujete poradiť na Vŕšku aj v Slávii vám  radi poradia.

Niekoľko tipov na záver:

Pstruh dúhový je pri svojom chove kŕmený pstruhovýmu granulami, ak ho chcete dostať na lovné miesto môžete ich tam nastrielať prakom 즐거운 사라 다운로드.

Ak sa vám nechce riešiť, či máte živé červíky na lov pstruha kúpte si pstruhové cesto, spravte z neho guľôčku, napichnite ju na háčik a máte jednu z najúčinnejších nástrah na pstruha aké existuje 고스트 11.5 다운로드. Odporúčame originál od firmy „Berkley“.

Ak trávite čas pri vode aktívne, kúpte si pár gumených nástrah, alebo plandaviek na pstruhov, prejdite sa s udicou pri vode a skúste šťastie na prívlač.

Všetky tieto drobnosti nájdete v centre mesta v rybárskych potrebách Slávia Piešťany aj v Rybárstve na Vŕšku v Starých Piešťanoch.

PR

REKLAMA