Úvod PR Články ROZDÁVAME VIANOČNÉ DARČEKY v obchode NAMOSTE na Winterovej ulici. Obdarované budete aj...

ROZDÁVAME VIANOČNÉ DARČEKY v obchode NAMOSTE na Winterovej ulici. Obdarované budete aj keramickým ateliérom JANA BAYER design

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Stačí nás navštíviť počas nasledujúcich dní a odídete s dvoma darčekmi, aby sme vám spríjemnili toto vianočné obdobie. Pripravili sme si pre vás Vianočnú ponuku – zľavy až do výšky 50%, aby ste mohli výhodne pripraviť darčeky pre svojich blízkych Kara Honey Download.

Tešiť sa môžete kombináciam klobúkov a baretiek zn. Tonak a šálov s rukavičkami v trendových farbách vhodné ako vianočný darček Man Running the Chart. V butiku nájdete novú kolekciu exkluzívnych páperových búnd PREGIO i  výnimočné modely kabátov francúzskych značiek.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

Oddýchnite si pred Vianocami a vyrobte si vlastné ozdoby

Príďte si vytvoriť do keramického ateliéru Jana Bayer design vlastného vianočného anjela Justice League. Vrámci kurzu keramiky si môžete vyrobiť vlastné vianočné ozdoby na stromček, vianočné zvončeky a svietniky v jednom štýle. Príďte sa k nám zastaviť a oddýchnuť si pri kreatívnej činnosti s hlinou a urobte si vlastné vianočné dekorácie v ateliéri Jana Bayer design s dlhoročnou tradíciou wix image.

PR

REKLAMA