REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Reštaurácia Kohút&syn chystá k prevádzke vo Veselom, len pár kilometrov od kúpeľného mesta Piešťany, aj ďalšiu zbrusu novú prevádzku s ešte krajšími a reprezentatívnejšími priestormi v Dubovanoch 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Vďaka svojmu štýlovému vzhľadu nielen zvonka, ale aj v zvnútra, vytvorí pre Vašu svadbu, oslavu, či konferenciu neopakovateľnú atmosféru. Príďte preto, už onedlho zažiť túto skvelú atmosféru doplnenú skvelým jedlom hanyoung hymn sheet music!

Čaká na Vás :

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

– REŠTAURAČNÁ ČASŤ
– SVADOBNÁ SÁLA
– EXKLUZÍVNA VINOTÉKA S VÝBEROM SLOVENSKÝCH A SVETOVÝCH VÍN
– ŠTÝLOVÁ KAMENNÁ MIESTNOSŤ S PRESKLENOU STRECHOU
– VLASTNÉ PARKOVANIE
– V PLÁNE JE AJ MOŽNOSŤ UBYTOVANIA

Konferencie
Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale že si ich aj patrične vážite 향수 영화 다운로드. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, výborné jedlo i nezabudnuteľný zážitok 레디부스트 다운로드.
Priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s modernou konferenčnou technikou, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia a ešte omnoho viac, poskytne priestor pre usporiadanie jedinečných firemných akcii, kongresov, konferencii, či VIP eventov Tong Memories.

Svadba
Hľadáte dokonalé miesto na rozprávkovo krásnu a romantickú svadbu? Reštaurácia Kohút&syn je pre to ideálnym miestom 스톤스프 다운로드. Povedzte si svoje „ÁNO“ v exkluzívnej spoločenskej sále, ktorá vďaka svojmu romantickému štýlu a veľkosti je skvelou voľbou na usporiadanie menších i väčších svadieb s maximálnou kapacitou až 100 hostí gta3 5 드롭박스 다운로드.
Reštaurácia Kohút&syn je miestom, kde sa v jednom spája výborné jedlo s luxusnými službami. Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych Sharing Gothic Coding. Postaráme sa o to, aby Vaša svadba prebiehala podľa Vašich snov.

Rodinné oslavy
Každá rodinná oslava si žiada i poriadnu hostinu 생일축하곡 다운로드. Šetrite sily na veselicu a prenechajte všetky starosti nám. V reštaurácii Kohút&syn, ktorá ponúka krásne a priestranné priestory, doplnené skvelou gastronómiou je pre Vás ideálnou voľbou 클래식 피아노 다운로드.
Profesionálny prístup nášho personálu, Vám okrem iného zabezpečí bezstarostné chvíle a príjemnú zábavu v kruhu Vašich blízkych. Postaráme sa o to, aby Vaša oslava prebiehala podľa Vašich predstáv.

Kontakt:

0911 218 128

www.restauraciakohutasyn.sk

PR

REKLAMA