Úvod Novinky Radostná správa: Farmárske trhy pokračujú!

Radostná správa: Farmárske trhy pokračujú!

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po dvojtýždňovej odmlke, kedy bol predaj na farmárskych trhoch z hľadiska bezpečnosti pozastavený, môžu farmári opäť pokračovať Ppt viewer download. Usporiadatelia vykonali viaceré dotazy na RUVZ a vyjadrenie hygienikov je také, že predaj na otvorených priestranstvách je ďaleko menej rizikový ako v uzavretých priestoroch swing browser. Farmárske trhy sa tak uskutočnia už tento štvrtok 9. septembra.

„Sme radi, ale i napriek tomu vykonáme opatrenia, ktoré zvýšia bezpečnosť predaja, eliminujú možné riziko pre predávajúcich, ale i nakupujúcich 스케치 업 소스 다운로드. Priestor trhov bude ohraničený páskou s dvomi vchodmi. Samozrejme, do priestoru trhov môžete vstúpiť len s rúškom. Pri každom vchode bude umiestnený dezinfekčný gél, ktorým si dezinfikujte ruky php 엑셀 다운로드. Pri nákupe dodržujte 2 – metrové rozostupy, chránite tým seba, ale i predávajúcich. Na trhoch budú dvaja organizátori označení páskou, ktorých prípadné pokyny prosíme rešpektujte Hidden Figures. Jedným z možných upozornení je, že v prípade, že sa na trhoch zíde viac ľudí, organizátori dočasne obmedzia počet návštevníkov. Všetci to poznáme z nákupov v potravinách, domnievame sa, že toto obmedzenie je akceptovateľné. V prípade, že si príde nakúpiť starší človek nad 60 rokov, tento bude mať v rade prednosť pred ostatnými, buďte prosíme vás tolerantní,“ žiadajú organizátori.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„V normálnych podmienkach sme veľmi radi, keď sa trhovisko stáva miestom stretnutia, diskusií, proste trhoviskom zo všetkým, čo k nemu patrí. Toto musíme zmeniť, nie je doba na hrdinstvá. Prosíme vás, v priestoroch trhoviska sa zdržujte, čo najkratšiu dobu, umožníte tým nákup i ďalším nakupujúcim,“ dodávajú usporiadatelia trhov.

Na záver dodávajú: „Je možné, že trhy na mieste, na ktorom ste zvyknutí nakupovať domáce potraviny budú v tomto období častejšie alebo menej časté, budeme sa musieť prispôsobiť aktuálnej situácii. Všetky aktuálne informácie o termínoch konania trhov získate na facebook.farmarskeTRHY alebo na stránke farmarsketrhy.sk. A na záver prosba! Doneste si so sebou dobrú náladu, s úsmevom spoza rúška to určite dáme! Tešíme sa na vás, tešíte sa aj vy na nás?“

PR

REKLAMA