Úvod Novinky Prvý októbrový týždeň ponúkne ŽiWell menu nádych Grécka, Indie, Španielska či USA

Prvý októbrový týždeň ponúkne ŽiWell menu nádych Grécka, Indie, Španielska či USA

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny our story. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 오라클 xe 다운로드. V menu tento týždeň nájdete Vývar s morskou riasou, Španielsku paradajkovú polievku s cesnakom, Zeleninový rezeň v sezamovom obale, Grécku fazuľu s rajčinami a olivami, Smažené zemiakové závitky – Aloo patra, Paneer mattar, teda Indicky syr paneer s hráškom, ale aj Brownies s brusnicami Download Albata.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 후레자식 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 즐거운 사라 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 고스트 11.5 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 소스 세이프 2005 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky re-shack weapon. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Download the 2015 New Year card. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

PR

REKLAMA