Úvod Novinky Príďte sa zabaviť na Winterpárty

Príďte sa zabaviť na Winterpárty

REKLAMA

V rámci nákupnej časti Winterparády sa môžu návštevníci tešiť na viac ako 35 dizajnérskych a handmade značiek. Súčasťou podujatia v piešťanskej Elektrárni bude tento rok aj vianočný večierok, ktorý organiátorky nazvali výstižne Winterpárty old version of Manicam. Konať sa bude v piatok 20.12. od 17:00 – 22:00 h.

Budete si môcť vybrať z lákavej ponuky nápojov na bare Zelený kríčok, ktorý pripravil špeciálnu ponuku drinkov práve na túto príležitosť html5 player 다운로드.

Do tanca a dobrej nálady zahrajú Missberry a André Tribale, dvojica slovenských djs, ktorí majú za sebou veľa vystúpení po Slovensku aj v zahraničí 자꾸 생각나 다운로드. Obaja sú víťazmi slovenskej a finalistami celosvetovej prestížnej djskej súťaže Burn Residency v rokoch 2016 a 2017.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Sobotňajší program odštartuje ranná hodina jógy s Helčou o 10:00 h SpongeBob Download. Nasleduje program určený deťom. O 11:00 h vystúpia Šašo Fifo a Vierka, ktorí pokrstia svoje nové CD. Po obednej prestávke o 15:00 h na javisko zavíta trnavská kapela Maliny JAM, s ktorou si môžete zaJAMovať svg 이미지 다운로드.


Na záver o 16:00 h sa predstaví pojazdné kníhkupectvo Činčuáčik s čítaním prenajmenších 윈도우 curl 다운로드.

PR

REKLAMA