Connect with us

Novinky

Prázdniny môžete privítať top podujatím – pozýva Piváreň na rohu

Published

on

Reklama
Reklama

Oslávte koniec školského roka a začiatok prázdnin zaujímavým celodenným programom, ktorý pripravila Piváreň na rohu  pre rodičov a ich deti. Príďte spolu ukázať vysvedčenie a dostanete odmenu. Školáci kofolu a rodičia pivo. Poďte na výnimočnú BBQ párty.

Zatiaľ čo dospelí sa môžu zdarma zapojiť do zábavného pivného turnaja tzv. Beer pong (alebo piv-pong), deti môžu vyskúšať maľovanie na tvár a zmeniť sa na čokoľvek, napríklad aj na Spidermana alebo princeznú. Hlad zaženiete overenými špecialitami z grilu ako bravčová/kuracia cigánska v žemli, varená kukurica či iné.

Celým dňom vás bude sprevádzať príjemná hudba a na večer vás čaká živé vystúpenie hudobnej skupiny.

Reklama

„Záleží nám na komunite ľudí, ktorá žije v blízkosti nášho podniku. Aj preto sme sa rozhodli organizovať rodinné akcie tak, aby sme vzťahy ešte viac prehlbovali. Výsledok stojí za to, u nás zažijete príjemnú rodinnú atmosféru. Čaká vás deň plný zábavy, hier (aj pre dospelých) a kvalitného jedla, ktoré si môžete vychutnať s naším širokým výberom pív. Ako prví organizujeme turnaj v Beer-pongu a každý kto sa zapojí získa odmenu. Víťaz si navyše odnesie jedinečný pohár. Veríme, že sme vás našim srdečným programom oslovili a spoločne príjemný deň v našej Pivárni na rohu. Cíťte sa u nás ako doma,“ pozývajú na sobotu 30. júna majitelia podniku  Katka a Tomáš.

Pre tých čo piváreň ešte nepoznajú, nájdete ju na rohu Dubovej ulice a Orviského kútu.

PR

Populárne články