Úvod Novinky Prázdniny môžete privítať top podujatím – pozýva Piváreň na rohu

Prázdniny môžete privítať top podujatím – pozýva Piváreň na rohu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Oslávte koniec školského roka a začiatok prázdnin zaujímavým celodenným programom, ktorý pripravila Piváreň na rohu  pre rodičov a ich deti Download Detective Conan. Príďte spolu ukázať vysvedčenie a dostanete odmenu. Školáci kofolu a rodičia pivo. Poďte na výnimočnú BBQ párty.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zatiaľ čo dospelí sa môžu zdarma zapojiť do zábavného pivného turnaja tzv 미드 식스 다운로드. Beer pong (alebo piv-pong), deti môžu vyskúšať maľovanie na tvár a zmeniť sa na čokoľvek, napríklad aj na Spidermana alebo princeznú. Hlad zaženiete overenými špecialitami z grilu ako bravčová/kuracia cigánska v žemli, varená kukurica či iné mac sierra.

Celým dňom vás bude sprevádzať príjemná hudba a na večer vás čaká živé vystúpenie hudobnej skupiny.

„Záleží nám na komunite ľudí, ktorá žije v blízkosti nášho podniku 열혈강호 549화 다운로드. Aj preto sme sa rozhodli organizovať rodinné akcie tak, aby sme vzťahy ešte viac prehlbovali. Výsledok stojí za to, u nás zažijete príjemnú rodinnú atmosféru 메이크업 다운로드. Čaká vás deň plný zábavy, hier (aj pre dospelých) a kvalitného jedla, ktoré si môžete vychutnať s naším širokým výberom pív. Ako prví organizujeme turnaj v Beer-pongu a každý kto sa zapojí získa odmenu office professional plus 2010. Víťaz si navyše odnesie jedinečný pohár. Veríme, že sme vás našim srdečným programom oslovili a spoločne príjemný deň v našej Pivárni na rohu 한게임 섯다 다운로드. Cíťte sa u nás ako doma,“ pozývajú na sobotu 30. júna majitelia podniku  Katka a Tomáš.

Pre tých čo piváreň ešte nepoznajú, nájdete ju na rohu Dubovej ulice a Orviského kútu 스타크래프트2 무료 다운로드.

PR

REKLAMA