Úvod Novinky Pracujete z domu? Vyskúšajte si coworkingové pracovisko takmer zadarmo

Pracujete z domu? Vyskúšajte si coworkingové pracovisko takmer zadarmo

REKLAMA

Investori, ktorí zrenovovali bývalý hotel Atóm na súčasný Floreát Ideapark, priniesli do Piešťan modernú budovu s kancelárskymi priestormi či inovatívnymi zasadačkami 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드. Súčasť projektu tvorí coworkingové pracovisko. Svoje miesto v ňom si môžete počas letných mesiacov júl a august prenajať za 3 eurá na deň, respektíve 30 eur za mesiac bez DPH gta San andres apk download.

„Radi by sme do budovy prilákali všetkých ľudí, ktorí pracujú z domu či internetových kaviarní Terraria for free. V našom Ideaparku nájdu všetko pod jednou strechou,“ povedal investor Marián Škorník, ktorý zároveň verí, že firmy potrebujú pre svojich zamestnancov reprezentatívne priestory 피파2002 월드컵 다운로드. „Ceny sme nastavili na takúto výšku z dôvodu, že takéto pracovisko tu neexistuje, ľudia ho nepoznajú a musia si ho najprv vyskúšať,“ dodáva a verí, že sa v budove vytvorí komunita kreatívnych ľudí Download the caption of The Corellaine Secret.

V cene prenájmu coworkingu je zahrnutá káva, čaj či voda, mesační nájomcovia môžu využívať tlačiareň. K dispozícii majú kuchyňu či sociálne zariadenia, prístup k internetu, elektrine a za poplatok môžu využiť jeden z deviatich zasadacích priestorov, ktoré nesú piešťanské názvy 구글 크롬 동영상 다운로드. Zasadať tak môžete v Sĺňave, Váhu, Barlolámačovi, Ľudovítovi Winterovi či Kolonáde.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Budova ponúka všetko možné pre zamestnancov – raňajky a obedy si môžu dať v reštaurácii na prízemí, v prvom poschodí si môžu aj zašportovať web game source. Zároveň sa tu nachádza kongresová sála. Na treťom poschodí sú plánované školiace priestory so zelenou a slnečnou terasou. „Takto si predstavujem kancelársku budovu – ľudia sem prídu do práce a majú tu všetko po ruke 국민은행 공인인증서 다운로드. Plánujeme zaviesť aj novinku takzvaných biznis obedov. Po mítingu si ľudia, ktorí chcú niečo prebrať medzi štyrmi očami, a zároveň ušetriť čas, môžu vychutnať obed priamo v zasadačke,“ hovorí Škorník 명화 무료 다운로드.

Prevádzková doba v coworkingu bude počas júla a augusta od 8. do 16. hodiny. Ľudia, ktorí si chcú prenajať fixný stôl, keď si naň chcú napríklad umiestniť vlastný počítač s monitormi, aspoň 6 mesiacov, získajú prístupovú kartičku a priestory budú mať k dispozícii 24/7 ms project 2016 한글 다운로드. Všetky podstatné informácie získate na recepcii Floreát Ideapark, na čísle 033 / 73 529 80 alebo mailom na info@floreat-ideapark.sk. „Veríme, že u nás vznikne mnoho myšlienok, priateľstiev a aktívna komunita, v ktorej sa budeme všetci pracovne posúvať ďalej,“ uzatvára jeden z dvoch investorov multifunkčnej budovy na Krajinskej ceste v Piešťanoch.

MB / TS Ideapark Media

REKLAMA