Úvod Novinky Práca v Pieštanoch s možnosťou home office

Práca v Pieštanoch s možnosťou home office

REKLAMA

Spoločnosť Lombard hľadá šikovného web programátora, ktorý je doma v IS/CRM – PHP + MySQL 인스타 라이브 방송 다운로드. K náplni jeho činnosti, právomociam a hlavnej zodpovednosti budú patriť analytické a programátorské práce pri vývoji i následnej prevádzke vlastného cloudového informačného systému postaveného na princípe web aplikácie založenej na PHP a MySQL danza kuduro 다운로드.

Zamestnanecké výhody, benefity
Podľa typu pomeru a spôsobu spolupráce, možnosť získať pripojenie na internet, služobný notebook, mobilný telefón Download 10 camping clubs.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

Informácie o výberovom konaní
Hľadáme a požadujeme stabilného partnera, ktorý má byť ďalšou posilou našej spoločnosti Spring ftp file download. Určite hľadáme dlhodobú spoluprácu či už formou TPP alebo živnosti. Možnosť home office.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou alebo nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie 아이클라우드 드라이브 다운로드.

Vzdelanie v odbore
Počítačové systémy, programovanie a im podobné.

Počítačové znalosti – programátor
PHP – expert
CSS – pokročilý
HTML – pokročilý
XML – pokročilý
Počet rokov praxe 2 a viac

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Analytické myslenie, zmysel pre precíznosť a zodpovednosť, kreatívne myslenie, chuť pre nové pohľady na problematiku Download alarm bells.

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť Lombard s. r. o. má na slovenskom trhu viac, ako 17 ročnú tradíciu Fantastic 4 download. Je držiteľom certifikátu ISO 27001 a členom organizácie RIPE NCC. Spoločnosť vyvíja najintenzívnejšiu činnosť v dvoch segmentoch trhu. Jedným je komplexná správa IT, druhým je poskytovanie telekomunikačných služieb 패트와매트 다운로드. Našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb a dobré vzťahy s pracovníkmi spoločnosti. Pre to hľadáme vždy serióznych kolegov, ktorí majú byť posilou nášho jestvujúceho tímu 천재교육 교과서 pdf 다운로드.

Všetky voľné pracovné pozície v spoločnosti Lombard nájdete na stránke www.lombard.sk/praca c Cleaner download. Neváhajte a ozvite sa na mailovej adrese praca@lombard.sk ešte dnes!

PR

REKLAMA