Úvod Novinky Požehnajme spolu piešťanské pramene. Aj pivovar Simeon bude pri tom

Požehnajme spolu piešťanské pramene. Aj pivovar Simeon bude pri tom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už v sobotu sa otvoria brány našich kúpeľov a dôjde k slávnostnému požehnaniu piešťanských prameňov. I tento rok sa remeselný pivovar Simeon stane súčasťou „hostiteľov“ pri slávnostnom Otvorení letnej kúpeľnej sezóny (OLKS) tak, ako to už každoročne býva krásnym zvykom roll shop.


Veď bez piva to nejde 공유기 펌웨어 다운로드. Cez víkend sa má vyčasiť, bude teplo, smäd… tak ho treba uhasiť. Nič lepšie, zdravšie a účinnejšie ako pivo snáď neexistuje.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre piešťancov, turistov, seniorov či rodičov prinesieme naše skvelé pivá druhu ALE, IPA, APA a tiež nealkoholické nápoje pre detičky: pubcolu, vínovku či lahodnú malinovú limonádu bitbucket 소스. Rozhodne sa zastavte v našom stánku.

Kde nás nájdete?

Náš stánok bude umiestnený pred hotel Slovan. Hlásia pekné, teplé počasie 봉신연의 다운로드. To rýchlo vysmädne :-).

NOVINKA TOHTO ROKA od Simeona počas OLKS:


Pripravili sme si pre návštevníkov nášho stánku „SÚŤAŽ o SIMEONA“, ktorá bude vyhodnotená na konci akcie po koncerte Dalibora Jandu 82년생 김지영 pdf. Výherca bude kontaktovaný telefonicky a výhru si bude môcť prísť osobne prevziať do stánku Simeon. V prípade, ak už nebude na akcii, výhru si príde prevziať do pivovaru Simeon na Mlynskú 26 v Piešťanoch Welcome2Life Download.
V stánku bude umiestnený BOX na súťažné lístky pre účely Súťaže o Simeona! Neprehliadnite ho.

Získajte jednoducho darčekové balenie našich lahodných pív (2 x 0,75 l) Watch Twitch Broadcast replay download.

Čo je treba urobiť?

Stačí, ak:
– si kúpite u nás v stánku pivo alebo nealko,
– na lístok, ktorý dostanete v stánku napíšete svoje meno a tel one mail. číslo, kde vás budeme kontaktovať v prípade výhry,
– lístok vhodíte do boxu v stánku a to je všetko.

Priebeh losovania a meno výhercu zverejníme i na našom facebooku: https://www.facebook.com/pivovarsimeon/

Tak sa teda u nás v stánku zastavte na pivko, deťom na limonádu, či už počas alebo po požehnaní liečivých prameňov, ako osvieženie po horúcom slávnostnom sprievode, či po samotnom dlho očakávanom slávnostnom OLKS loadrunner.

Ochutnáte tak poctivé lokálne pivo plné vône a výnimočnej chuti. A môžete vyhrať ďalšie 2 fľašky na neskoršiu degustáciu napríklad doma thumb mp3.

REKLAMA