REKLAMA

Využívate letný čas na prerábku bytu či domu? Riešite novú kuchyňu, potrebujete nový nábytok, či návrh interiéru? V Piešťanoch by ste pri výbere dodávateľa nemali obísť spoločnosť  TRENAB Piešťany Zárukou kvality sú nielen dlhoročné skúsenosti a veľké množstvo spokojných klientov, ale  spoľahnúť sa môžete aj na znalosť svetových trendov a vysokú úroveň poskytovaných služieb Korean fonts. Ku kuchyni máte momentálne montáž zdarma,  samozrejmosťou je poradenstvo a počítačový 3D návrh s cenovou ponukou, 8-ročná záruka na kuchyne, či  dodávka vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek, ako aj ich doprava, vynesenie, odborná montáž a zapojenie 매크로 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Zákazníci sa v mnohých prípadoch obávajú toho, ako bude ich byt či dom po úpravách vyzerať 감자별 다운로드. TRENAB Piešťany preto ponúka komplexné riešenie návrhu, ktoré zahŕňa poradenstvo a výmeru priamo v byte, počítačový návrh kuchyne s 3D vizualizáciou 알리아스 다운로드.

V ponuke nájdete rôzne štýly kuchynských liniek, z ktorých si môžete vybrať z tých klasickejších, cez provence kuchyne, až po typy obsahujúce moderné prvky nasledujúce najnovšie dizajnové trendy vo svete 마이크로소프트 픽스잇 다운로드. Zaujímavou ponukou je aj osemročná záruka na kuchyňu, pretože spoločnosť sa rozhodne nebojí postaviť za kvalitu svojich výrobkov, ktorá je preverená dlhoročnými skúsenosťami nielen s navrhovaním, ale aj ich výrobou a montážou. 

Výroba je realizovaná na Slovensku v Trenčíne,  čo je tiež garanciou požadovanej životnosti, pomocou kvalitných korpusov DTD s hrúbkou 18 milimetrov 기생수 파트1 자막 다운로드. Estetická stránka dekorov je vytváraná vďaka farbám rakúskeho výrobcu EGGER, ktoré v súčastnosti patria k najkvalitnejším na trhu 신서유기 6 3화 다운로드. Z jednotlivých prvkoch kuchynského nábytku si môžete vybrať až zo 182 druhov základných typov skriniek, rôznych farieb a tvarov, z ktorých sa dá poskladať každá vysnívaná linka our story.

Okrem spomínaných kuchynských skriniek spoločnosť TRENAB Piešťany vyrába aj atypické rozmery, ktoré sú realizované na mieru podľa požiadaviek zákazníkov 오라클 xe 다운로드. Základnú konštrukciu môžu klienti následne doplniť rozličnými druhmi kuchynských dvierok, pracovných dosiek, drezov, batérií a zásuviek s dobrzďovaním Download Albata. Samozrejmosťou sú doplnky ako LED svietidlá, farebné sklá, kovania a ďalšie dekoračné prvky.

Spoločnosť ponúka tiež navrhovanie interiérov, ako aj ich kompletnú realizáciu na kľúč. Vybrať a objednať si tak môžete veľké množstvo typov nábytku, sedacích súprav, stolov a stoličiek, ale aj podlahy, medzi ktorými nájdete vinylové, laminátové a drevené. Samostatnou časťou ponuky je návrh a realizácia vstavaných skríň a šatníkov. V TRENAB Piešťany si môžete do vašej domácnosti rovnako vybrať napríkad z ponuky drezov a batérií SCHOCK, či spotrebiče od firiem ELECTROLUX, alebo AEG a iných.

14632894_1163367717089609_6264665197470595560_n

Spoločnosť TRENAB Piešťany nájdete na Bratislavskej ulici číslo 70 v Piešťanoch, navštíviť ju môžete počas pracovného týždňa v pondelok až piatok od 9.00 do 17.00 hodiny a v sobotu od 9.00 do 12.00 hodiny, k dispozícii je po dohode aj individuálny termín stretnutia.

10

PR

REKLAMA