Úvod Novinky Popoludnie v ON Semiconductor nabité technológiami zábavou už zajtra, môžete byť aj...

Popoludnie v ON Semiconductor nabité technológiami zábavou už zajtra, môžete byť aj súčasťou rekordu s robotom NAO

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už zajtra v sobotu 9. júna si budete môcť v Piešťanoch vychutnať vedecko-zábavnú oslavu 20. výročia spoločnosti ON Semiconductor Slovakia 크롬 캐스트 다운로드. Pri tejto príležitosti sa chystá aj vytvorenie ustanovujúceho slovenského rekordu, keď sa spojí človek a robot NAO do živej reťaze. Buďte pri tom a užite si popoludnie plné zábavy a moderných technológií 앱 인벤터 다운로드.

„Sme inovatívna firma, ktorú zaujímajú autonómne technológie a inteligentná robotika 웨이보 동영상 다운로드. Živú reťaz chceme vytvoriť ako symbolický odkaz k čoraz intenzívnejšej spolupráci človeka a robota,“ hovorí o rekorde Peter Jurčík, HR manažér spoločnosti Download the 200-character manuscript. Pokus o rekord je oficiálne zaregistrovaný v Slovenských rekordoch. „S robotom NAO chystáme aj veľkú mexickú vlnu. Našu oslavu 20. výročia sme poňali vedecko-zábavne 아이콘 이리오너라 다운로드. Pozývame všetkých, ktorí majú radi inovácie,“ dodáva

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Podujatie je rozdelené na 5 zón – vedecká zóna, robotická zóna, zóna myslenia, zábavná zóna a pohybová zóna mulan subtitles. Začiatok je naplánovaný na poludnie 12:00 h, pričom pokus o slovenský rekord s robotom NAO bude o 15:00 h.

Detailnejšie informácie o programe a o tom čo vás čaká v areáli spoločnosti na Vrbovskej ceste nájdete tu Eclipse font.

REKLAMA