REKLAMA

Slovenská poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz  v spolupráci so spoločnosťou HOREZZA, a.s. a Zväzom vojakov SR organizuje v sobotu 28 탐식의 재림 다운로드. októbra 2017 Poľovnícke slávnosti v priestoroch Hotela Granit Piešťany – kúpeľný ústav F Jaehan Foreigner. E. Scherera na Teplickej ulici.

Podujatie začína od 10:00 hod Download Coding Scratch. a pre návštevníkov je pripravený zaujímavý program až do 17:00 hod. Počas slávností sa uskutoční ekumenická svätá omša, svoju činnosť budú prezentovať sokoliari, predvedú sa vám poľovnícke psy, uvidíte a vypočujete si ako sa vábi zver a samozrejme nebude chýbať ukážka poľovníckych trofejí a ručných zbraní vo výzbroji OS SR 윈도우 사파리 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Podávať sa bude guláš z diviny, pripravené je občerstvenie, oškvarkové pagáče a koláčiky z domácej kuchyne hotela, teplé a studené alkoholické aj nealkoholické nápoje a varené vínko 태양은 없다 다운로드.

Ste srdečne pozvaní a 28.10.2017 sa na všetkých návštevníkov tešíme v Hoteli Granit Pieštany – kúpeľný ústav F. E. Scherera na Poľovníckych slávnostiach Emmanuelle.

-PR-

REKLAMA