Úvod Novinky Piknik na zámku: Kaprálikovci, Paci Pac a Hudba z Marsu

Piknik na zámku: Kaprálikovci, Paci Pac a Hudba z Marsu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vychutnajte si nedeľu plnú pohody a zábavy pre celú rodinu! Letným popoludním vás budú sprevádzať detské predstavenia, dobrá hudba, vôňa kulinárskych dobrôt a zaujímavá ponuka sprievodných aktivít Production 101 Season 2 Episode 1. To všetko na nádvorí čarovného Smolenického zámku. Brány pre vás otvorí 14. júla od 10:00 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zábavu pre najmenších odštartuje o 11:00 bábkové Divadlo Na Hojdačke s ich interaktívnym predstavením Na Zemi dobre mi 환상수호전 다운로드. Program bude od 12:30 pokračovať nemenej pútavým predstavením v podaní Divadla Zábavka. Popoludní prídu na rad ďalšie dve populárne zostavy – Paci Pac o 14:30 a Kaprálikovci o 16:30 Download dinosaurs on the Korean peninsula. Pripravené majú vystúpenia plné pesničiek a zábavy, ktorými dokážu malých divákov zakaždým potešiť aj roztancovať. Medzi detskými predstaveniami máme pripravené aj hudobné rozptýlenie pre rodičov Naver Sports Download. Podvečer od 18:00 už zámocké hradby rozozvučí Hudba z Marsu. Ich tvorba je plná pozitívnej energie a chytľavých refrénov, ktoré sú lahodnou sondou do vesmíru duše a vzťahov 태양의 후예 노래 다운로드.

Piknik by sa však nezaobišiel bez niečoho chutného na zakusnutie! Pre túto príležitosť na vás bude čakať pestrá ponuka chutných jedál aj oroseného osvieženia happy birthday songs. Tradičnou súčasťou podujatia je tiež Remeselný trh, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia. Počas celého popoludnia sa môžete tešiť aj na sprievodné aktivity ako maľovanie na tvár či prehliadka zámku s výstupom na zámockú vežu Wait and you.

Podujatie je súčasťou festivalu Smolenické kultúrne leto. Nebude však len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o solidarite. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujeme 2% z ceny každého predaného lístka xf-adsk2017_x64.exe. Na mieste sa tiež môžete tešiť na Kreatívny kútik Nadácie Adeli. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

TS

REKLAMA