Úvod Novinky Piešťanské vianočné trhy rozširujú program: Vystúpia Ego, Igor Kmeťo, Helenine oči a...

Piešťanské vianočné trhy rozširujú program: Vystúpia Ego, Igor Kmeťo, Helenine oči a ďalší

REKLAMA

S blížiacimi sa najkrajšími sviatkami v roku zábava na Námestí slobody nekončí. Organizátori Vianočných trhov v spolupráci s agentúrou CREA rozšírili program a pridali mená ďalších interpretov 세이부축구 다운로드. V predvečer Štedrého dňa zahrá kapela Helenine oči, o zábavu počas Štefanskej párty sa postará raper Ego a so Starým rokom sa na Silvestra rozlúčia Igor Kmeťo ml 카카오 게임 다운로드. a Bartošovci.

VIANOCNY KONCERT

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tieto vianočné darčeky v podobe ďalších koncertov prinášajú návštevníkom Vianočných trhov ich organizátori z B&R Group v spolupráci s agentúrou CREA a partnermi 드렁큰 타이거 편의점 다운로드. Kvalitnej hudby a dobrej nálady bude preto v centre Piešťan viac, ako sa pôvodne plánovalo.

V predvečer Štedrého dňa roztancuje centrum Piešťan prešovská kapela Helenine oči, ktorá kombinuje prvky metalu, ska, reggae, folku a rocku 아이언맨3 자막 다운로드. Po celom Slovensku sa preslávila vďaka svojim energickým koncertom. Skupine Helenine oči budú robiť predskokana kapely Happy hours a ich hostia, už od 16.00 h ebsi 동영상 다운로드.

Na Štefana sa potešia fanúšikovia piešťanského rapera Ega, ktorý svojim hitom Žijeme len raz dobil všetky slovenské hitparády 초청장 서식 다운로드. Na jeho sólový album sa síce stále čaká, naposledy však na seba upozornil alternatívnym projektom – skladbou Youth, v ktorej rapuje do gitarového sprievodu 종말의 세라프 자막 다운로드. V lete sa stala hitom jeho spolupráca s Monikou Bagárovou v skladbe Neriešme. Koncert rappera EGA a Štefanská zábava začína už od 19.00 h.

EGO

Každý, komu sa bude hudobnej produkcie rapera Ega na Štefana máliť, môže prísť aj na afterpárty so skupinou Medial Banana, ktorá sa po jeho koncerte na Vianočných trhoch uskutoční v klube Podzemie 가십걸 시즌1 다운로드. Skupina Medial Banana bude krstiť nový album Inna Jamdown, ktorý bol nahrávaný na Jamajke s legendami žánru reggae.

innajamdown_poster_pe

A záver roka 2016 bude patriť Igorovi Kmeťovi ml 괌 지도 다운로드. zo skupiny Kmeťoband. Jeho energické vystúpenie v štýle Gipsy/Pop/Funky/R&B začína na Silvestra o 21.00 h. Na pódiu ju vystriedajú Bartošovci, ktorých vystúpenie ukončí až ohňostroj zo strechy Auparku 신나는 힙합 다운로드. Nasledovať bude novoročná oldies video párty. Na Nový rok je pripravený koncert speváka a gitaristu Bystríka o 15.00 hod

Silvester

PR

REKLAMA