Úvod Novinky Piešťanské Vianočné trhy privítajú Gipsy Čáve so živou kapelou, advent vyvrcholí koncertom...

Piešťanské Vianočné trhy privítajú Gipsy Čáve so živou kapelou, advent vyvrcholí koncertom Trepethe

REKLAMA
OLANO Volby 2020

Piešťanské Vianočné trhy privítajú Gipsy Čáve so živou kapelou a adventné obdobie vyvrcholí vianočnými koncertmi Trepethe a Andreja Depeša. Obdobie príprav na najkrajšie sviatky v roku sa chýli ku koncu, ale aj posledný adventný týždeň na Vianočných trhoch bude pestrý.

Začiatok série voľných sviatočných dní môžete prísť s priateľmi a rodinou osláviť na Námestie slobody v piatok o 17.30 h, kedy začína koncert formácie OK Country/Harvestri. Na Vianočných trhoch budú vďaka nej znieť známe trampské hity, ktoré od 20.00 h vystriedajú skladby od hviezd ako Joe Cocker, Rainbow, Guns’n Roses, Rolling Stones, Gary Moore alebo Tina Turner v podaní RPB project. Táto piešťanská kapela patrí k najlepším interpretom rockových, soulových a bluesových hitov.

Sobotné popoludnie na Vianočných trhoch otvorí o 15.00 h občianske združenie Myška s programom Vianoce pre všetkých, ktorého súčasťou budú aj stretnutia s plyšovými maskotmi. Nasledovať budú vystúpenia kapiel IC Band (17.30 h) a Realita (19.00 h).
Hlavnými hviezdami sobotného večera budú Gipsy Čáve. Mladá formácia z Topoľčian sa zviditeľlnila originálnou verziu hitu Hej Sokoly a na minuloročných Vianočných trhoch v Piešťanoch vytvorila skvelú atmosféru. Táto skladba nepochybne zaznie aj tento rok a s ňou množstvo ďalších hitov.

REKLAMA
Dobra volba

Nedeľný program otvorí predstavenie Exallievov Dona Bosca s vianočným posolstvom na tému Vianoce, ktoré spájajú v ktorom nám predstavia ako slávia Vianoce rozdielne národnosti, tento krát pozvanie prijala rodina z U.S.A.

Prítomným sa potom prihovoria zástupcovia cirkví a primátor Peter Jančovič, ktorý o 16.00 h zapáli štvrtú sviečku na adventnom venci svetlom prineseným skautmi z Betlehema. Pre Piešťancov to bude zároveň príležitosť si toto svetlo zobrať do svojich domácností.

Hneď potom sa na námestí rozoznejú sviatočné skladby v podaní skupiny Trepethe a na 17.30 h je naplánovaný špeciálny Vianočný koncert známeho piešťanského speváka a hudobníka Andreja Depeša.

Sobota 22.12.

15.00 – 17.00   OZ MYŠKA – Vianoce pre Všetkých, maskoti pre Deti
17.30-19.00    Skupina Realita
19.00-20.30    IC Band
20:30 – 22.00    Gipsy Čáve + live band

Nedeľa 23.12. – 4. Adventná Nedeľa + Betlehemské svetlo

15.30    Predstavenie „Vianoce ktoré spájajú – ako trávia vianočné sviatky rodiny z iných krajín: U.S.A.“ v podaní Exallielov Don Bosca
16.00    Zapálenie adventnej sviece, príhovor cirkvi a primátora
16.15   Trepethe – Vianočné skladby
17.30   Andrej Depeš – Vianočné skladby

 

REKLAMA

PR

REKLAMA