Úvod Novinky Piešťanské realitné kancelárie sú silné aj vďaka ZRKS

Piešťanské realitné kancelárie sú silné aj vďaka ZRKS

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Združenie realitných kancelárií na Slovensku rastie. Aktuálne má viac ako 130 členov a je tak druhou najväčšou asociáciou na realitnom trhu Download departure. Jednou zo zakladajúcich realitných kancelárií ZRKS je aj známa piešťanská realitka AB Contact.

Som rád, že sa stretávame, inšpirujeme sa, spoznávame nových kolegov a vymieňame si skúsenosti,“ opísal majiteľ Andrej Bartovic masterpieces. Za najväčšiu devízu združenia považuje spoločný realitný portál www.ZoznamRealit.Sk – ten je teda ako jediný realitný portál na Slovensku vlastnený realitnými kanceláriami simple resume form.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Návštevnosť portálu ZoznamRealit.Sk za posledné dva roky rapídne stúpla. Kým v roku 2016 sa počet návštevníkov pohyboval na úrovni 900-tisíc, v roku 2018 sme už zaznamenali takmer 1,8 milióna návštev Respond 1994 18. „Tieto výsledky svedčia o tom, že združenie aj portál je dobre nastavený a čísla majú stúpajúcu tendenciu. Komerčné portály pravidelne zdvíhajú ceny, čo dvíha tlak aj majiteľom realitných kancelárií Movie Maker Korean edition. Poplatok na našom portáli je pre člena ZRKS iba 180 eur ročne za neobmedzený počet inzerátov,“ uviedol prevádzkovateľ portálu Marek Šubrt git 파일 다운로드. Ako výhodu tiež spomenul, že inzerovať na ZoznamRealit.Sk môžu iba realitné kancelárie, nie je tam priestor pre občiansku inzerciu.

Tú má združenie podchytenú cez Realitný skener a cez náborový formulár na stránke 문명의 충돌 다운로드.
ZRKS poskytuje svojim členom aj Co-Broke – službu na spoločné obchody a spoluprácu, ktoré môžu využívať realitné kancelárie v rámci celého Slovenska, ale aj na lokálnom trhu 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드.

ZRKS je pečaťou kvality

Ďalšou piešťanskou realitkou, ktorá si členstvo pochvaľuje je All4Life, ktorá sa k ZRKS dostala tak, že začala používať softvér backOFFICE Google Drive folder. „O softwéri backOFFICE sme sa dozvedeli od Andreja Bartovica a presvedčilo nás stretnutie na realitnej konferencii v Bratislave. My sme ho už odporúčali ďalším trom používateľom,“ povedal Martin Haring z realitnej kancelárie All 4 Life, ktorý neváhal a vstúpil aj do združenia ZRKS movie Glory of the Clan. „Sme radi, že môžeme byť členmi niečoho zmysluplného, čo dáva logiku. Síce sme každý sám za seba, ale ako celok a združenie máme väčšie páky a sme silnejší. Zároveň je to pre nás ako realitnú kanceláriu aj pečať kvality,“ dodal M. Haring.

Združenie vyhotovilo pre svojich členov viaceré vzorové zmluvy na predaj nehnuteľnosti. Skúsenosti maklérov hovoria, že klienti sú ochotnejší podpísať sprostredkovateľskú zmluvu ZRKS ako zmluvu realitnej kancelárie, lebo cítia istotu, že ak by mali náhodou nejaký problém, majú sa na koho obrátiť. Aj preto je zlatá pečať Overeného člena ZRKS magnetom pre klientov a demonštruje férový prístup a dodržiavanie pravidiel na realitnom trhu.


Zdroj: Združenie realitných kancelárií Slovenska  Foto Andrej Klimek

REKLAMA