Úvod Novinky Pieščanský Rýnek: Remeselnícko-farmárske trhy na Námestí slobody už tento víkend

Pieščanský Rýnek: Remeselnícko-farmárske trhy na Námestí slobody už tento víkend

REKLAMA
GM Dental Zubar

Neviete prísť na to, čo by potešilo vašich blízkych pod vianočným stromčekom? Alebo by ste sami chceli dostať niečo originálne a s láskou vyrobené PC app? Pozvite vašich známych a príďte sa sami inšpirovať či nakúpiť od takmer 40-tich remeselníkov a farmárov, ktorí sa vystriedajú na Námestí slobody počas dvoch predvianočných víkendov (14.-15.12 쿵쿵쿵 다운로드. a 20.-22.12.) na Vianočnom Pieščanskom Rýnku od 10:00 do 18:00 h Ravenfield Beta 6.

Tento víkend sa môžete tešiť na výrobky z dreva, cínu, kože a textilu 키위 닷컴 다운로드. Prídete si na svoje, aj ak ešte nemáte poriadne čiapky a rukavice, ak obľubujete prírodnú kozmetiku, alebo radi popíjate ovocné šťavy či bylinkové čajíky Download Choksan Electric 2. Nebudú chýbať ani orechy, sirupy, džemy a tradičné vianočné aranžmá a ozdoby na stromček z prírodných materiálov. Hľadáte originálnu šitú hračku pre Vaše najmenšie ratolesti, alebo by sa Vám hodil ešte nejaký jedinečný ručne vyrábaný šperk do balíčka pre tú najkrajšiu ženu pod slnkom Super China download?

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Pieščanský Rýnek je už piaty rok súčasťou Vianočných Piešťanských Trhov, ktoré tradične prinášajú do mesta tú pravú vianočnú atmosféru zaujímavým hudobno-zábavným programom počas celého decembra Samurai Showdown 5.

Nezabudnite sa tento víkend do mesta vybrať trochu skôr, ako na večerný punč, aby ste stihli vychytať tie najlepšie kúsky od samotných tvorcov, remeselníkov a farmárov, ktorí pre Vás chystajú kopec kreatívnych a nápaditých darčekov Lie Detector. Všetkých predajcov, dátumy ich predajných dní, aj fotografie z trhov môžete nájsť v novom albume na našej fb stránke 맥 크롬 유튜브 다운로드.

Keď nakúpite na Pieščanskom Rýnku, môžete si byť istý, že ste práve podporili tvorivých ľudí, ktorí si vlastnými rukami plnia svoje sny 가을체 폰트 다운로드.

PR

REKLAMA