Úvod Novinky Peter Gammons predstaví návod na úspešný život

Peter Gammons predstaví návod na úspešný život

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kresťanské spoločenstvo Bratislava pozýva na prednášku kresťanského motivačného rečníka Dr. Petra Gammonsa s názvom Úspešný život, ktorá sa uskutoční vo štvrtok v Piešťanoch Download the deleted video from YouTube. Dr. Gammons za posledných 35 rokov hovoril k viac než 100 miliónom ľudí vo vyše 100 krajinách sveta. Mnohým priniesol myšlienky, ktoré dokázali zmeniť ich životy 심슨 더무비 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Možno si myslíš, že potrebuješ peniaze, slávu alebo moc, aby si nebol v stave, v ktorom sa nachádzaš fusion 360. V skutočnosti však potrebuješ konkrétne myšlienky, ktoré vedia pozitívne ovplyvniť tvoju budúcnosť a postaviť ťa na cestu úspechu,“ približujú podstatu stretnutia organizátori. 

V programe stretnutia vystúpi tiež hudobná skupina shapes. Vstup je  zdarma. Viac informácií na FB udalosti 두시탈출 컬투쇼 다운로드.

Kedy?

Štvrtok 17. októbra 2019 o 18:00.

Kde?

Kinosála MsKS
Alexandra Dubčeka 27
Piešťany

PR

Táto správa je platenou formou reklamy Windows 10 trial. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie  informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610 free horoscopes.
 

REKLAMA