Úvod PR Články Organové dni v Dome umenia sa začnú koncertom Zuzany Šebestovej a Stanislava...

Organové dni v Dome umenia sa začnú koncertom Zuzany Šebestovej a Stanislava Šurina

festival au son des orgues Stanislav Surin
REKLAMA
HA PN

Po dvoch koncertoch v piešťanských kostoloch sa 21. ročník festivalu Organové dni presúvajú do Domu umenia. Už v utorok 18. augusta o 19.30 h sa tam predstavia Zuzana Šebestová (organ) a Stanislav Šurin (organ, klavír), ktorí budú interpretovať skladby J 배경화면 앱 다운로드. S. Bacha, M. E. Bossiho, G. F. Händela a ďalších.

Zuzana Šebestová sa narodila v Piešťanoch, študovala na Konzervatóriu v Bratislave po jeho absolvovaní študovala v štúdiu spevu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave 위치걸 다운로드. Zúčastnila sa medzinárodných majstrovských interpretačných v Piešťanoch a Karlových Varoch. Do jej repertoáru patria piesne C. Debussyho, G 신조협려 다운로드. Mahlera, G. Bizeta, D. Donizetti, G. Faurého, A. Dvořáka a iné, ako aj hudba z obdobia baroka a 20. storočia. S úspechom interpretuje a premiéruje diela slovenských skladateľov, z ktorých niektorí jej svoje skladby dedikovali 나모 웹 에디터 fx 다운로드. Okrem účinkovania v Slovenskom filharmonickom zbore vystupuje aj ako koncertná speváčka a venuje sa aj pedagogickej činnosti.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Stanislav Šurin sa narodil v roku 1971 v Trnave f 35 다운로드. Študoval hru na organe a cirkevnú hudbu na Konzervatóriu v Bratislave, na Diecéznom konzervatóriu vo Viedni, na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. Spolupracoval so Slovenskou filharmóniu, s ktorou uviedol viaceré skladby pre organ a orchester. Sólisticky účinkoval v roku 2000 aj National Symphony Orchestra Taiwan pri premiérovom uvedení Janáčkovej Glagolskej omše na Tchajwane. Organové recitály hral vo viacerých štátoch Európy, v USA, Mexiku, Kanade, Ruskej federácii, Uzbekistane, Kazachstane, Japonsku a Hong Kongu. Na svojom konte má niekoľko sólových organových nahrávok. Je zakladateľom a organizátorom viacerých organových festivalov na Slovensku, okrem iných i Organové dni v Piešťanoch.

Vstupné: 8,-€  / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez navstevnik.sk

REKLAMA